Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melegbárba elmenni heteroként...

Melegbárba elmenni heteroként mennyire sértő, gáz?

Figyelt kérdés

Nem tudom a kategória jó-e, ha nem, jelentsétek, hogy áttegyék.

Az a helyzet, hogy szeretnék elmenni egy ilyen helyre kicsit kikapcsolódni, meg mindig is érdekelt, milyen egy ilyen hely. Mennyire lennék kinézve onnan heteroként? Semmi bajom a melegekkel, ugyan olyan emberek mint mi szerintem, tehát nem kötekedni mennék oda, hanem szórakozni, megismerni egy új világot. Szerintetek beengednének, nem közösítenének ki?



2019. jan. 18. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnák hogy hetero vagy?
2019. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki ismerkedési szándékkal jönne oda hozzám, letisztáznám vele, nem szeretnék hazudni. Vagy hazudjam, hogy van valakim és ennyi?
2019. jan. 18. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem sértő, nem gáz. Ha ismerkedni is akar valaki, azt mondod, hogy ne haragudj nem, és annyi.

Pl. a Capellában szerintem a közösség legalább fele heteroszexuális, és csak kíváncsiskodni, "turistáskodni" megy oda.

2019. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg youtuben az Alterego Lady Dömper show-it. sok hetero jár oda,sőt csajok rendszeres ott tartják a lánybucsújukat. semmi extra nincs ebben, senki nek fog erőszakoskodni, max. melegnek néznek, de akkor megmondod, köszi , nem érdekel a dolog és békén hagynak. Kiszel Tünde is rendszeresen bulizik melegbárban.
2019. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. jan. 18. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes,állítólagos heteroként bµzibárba vágysz...szerintem egy egészséges ember nem vágyik ilyen helyre,hanem le szeretné dózerolni.
2019. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lacás1976 ***** válasza:
85%

6 os egészséges ember nem megy olyan helyre ami nem érdekli. Egy agresszív baromra jellemző amitte irtál....


Kedves kérdező menj el nyugodtan és érezd jól magad.

2019. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lovelove válasza:
100%

egyáltalán nem gáz. nekem is van úgy hogy a pasimmal és a haverokkal (az eggyik meleg) elmegyünk szórakozni.

és nem elutasítók még lányokkal sem. sőt nagyon figyelmesek és barátságosak :)

2019. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz
2019. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!