Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem ilyen a felfogásom?

Csak nekem ilyen a felfogásom?

Figyelt kérdés

Mi Magyarok miért nem tartunk össze? Nézem a tüntetéseket sok tizenéves senkiházik tüntetnek. Miért kell mindig rombolni? Azzal megolďódik minden? Annyira szeretem ezt az országot főleg az alföldet mit senki sem becsül. Budapest úgy maradt meg bennem hogy békés szép hely, aztán sok kis csicska szétszedi.

Másik; Miért kell mindig modern épületet építeni? Miközben az igazi látványosságok a régiek (dóm, parlament) mostani templomok hányingerek. A modernek egy idő után ocsmányak pl: panellakások. Egyszerűen nem értem a mai társadalmat pedig fiatal vagyok.


2019. jan. 18. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami még fáj hogy más országokban becsülik a hazájukat ha nem szóban de legalább tartják a hagyományokat. Itt ez nem igaz.
2019. jan. 18. 16:46
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb panel nem új, hanem szoci, ami nem egy szép kor volt.

A tüntetéseken összefognak, ez lenne a lényege. Tudod, mint anno Petőfiék, ezt biztos tanultad már a suliban. Csak a cél nem ugyanaz. Régen szabadság, most meg magasabb minimálbér.

Azért kell modern épületeket építeni, mert régit nem lehet. Amit most építész, az elképesztő, de új. Most pedig ez a stílus van. Ha láttál már irodalom könyvet - valamiért az irodalom foglalkozik az építészetel - ott is válogatták egymást a stílusok. Elsőre sose tetszett senkinek (lásd Monet és az impresszionizmus) de rá pár tíz vagy száz évvel később azt mondták, hogy az a "menő". Szelávi.

2019. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tetszik a magyarok világnézete, szerintem tudod merre van a határ és a többi ország :)
2019. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Melyik országról van itt szó??
2019. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Váltogatják*


És mi is tartunk hagyományokat. Például nem koccintunk sörrel, igaz, annak az ideje már lejárt, de a hagyomány az hagyomány.

2019. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom fogalmad sincs róla miért tüntetnek sokan. A rombolással én sem értek egyet, de szerinted tüntetnének emberek egy bizonyos dolog ellen ha nem fognának össze? Miről beszélsz?


Az épületes témához nem tudok hozzászólni meg nem is akarok. Hülyeségeket írsz.

2019. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Annyira szeretem ezt az országot főleg az alföldet mit senki sem becsül."


Tehát szerinted Magyarország az egyenlő a Fidesszel? Ha tüntetnek a Fidesz ellen, akkor az ország ellen tüntetnek?

2019. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!