Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti felvennétek ezt a csizmát,...

Ti felvennétek ezt a csizmát, jogosan van anyukám kiakadva?

Figyelt kérdés

Természetesen magamnak vásároltam, most végzek az egyetemen, amolyan búcsú ajándék magamnak. Nem kell nélkülöznöm emiatt az összeg miatt, több ilyen cipőm is van.


Közölte és nem az ára moatt hogy ebben ki ne merjek menni, mert olyan ronda...


Nem menőzni akarok, semmi ilyen, de itt sírok.


Most mondjátok, hogy nem brutál gyönyörű?? Életemben nem volt ilyen csizmám, ez olyan szerelem 😍 Ennyiért, én a dupláját is kifizettem volna.


[link]


Méegyszer nem felvágni szeretnél, vagy valakit ez rosszul érint. De én csizma mániás vagyok, még márciusban, áprilisban is felveszem.


Kérlek erősítsetek meg, hogy nem ronda, mert mindjárt visszamondom.


2019. jan. 19. 17:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked tetszik, hordjad. Nekem ez már sok lenne, de a te véleményed számít.
2019. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Háát...szerintem sem szép, nagyon nem tetszik az ilyen típusú sarok.

De nem közönséges vagy trampli stb. Ha neked tetszik, vedd fel és kész.

2019. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

A sarka nagyon régimódi, a fazonja se valami nőies. Inkább lovagló csizmás.


Ennek a töredékért sokkal szebbeket lehet kapni.

Persze ha neked ez a "színvonalad" oké, de maga a csizma nekem nem jönne be mégha ingyen adnák se.

2019. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Könnyen befolyásolható vagy. Az embernek a szìvére kell hallgatnia, ha döntést szeretnél hozni. Így láthatatlanba nem tudhatjuk, hogy neked mi állna jól.
2019. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik, de szeretem az érdekesebb lábbeliket.
2019. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

Én nem mondom, hogy ronda, de nekem nem tetszik. Egyrészt nem praktikus számomra az ilyen csizma, mert sem hóban, sem jégen nem lehet vele közlekedni, márpedig télen az elég gyakori, én meg nem szeretem kitörni a bokámat. :D

Plusz pár percnél hosszabb gyaloglás után már kényelmetlen lenne.

Az árát tekintve pedig agyf**t kapnék, ha hazaérve full sáros, kavicsos, poros lenne, 1 hónap múlva meg már le lenne kopva a sarka, meg a színe a sok tisztogatás miatt.

A szárán nekem furcsa az a plusz rátét, hogy elöl hosszabb és kerekített, hátul meg nem. A barbijaimnak volt ilyen csizmája, nem bántásból, de tényleg azok "hordtak" ilyen fazont. :D

De ne mások véleményével foglalkozz, ha NEKED tetszik, akkor hordd nyugodtan.

2019. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nekem a sarka is nagyon tetszik, tűsarokkal el nem tudnám képzelni, nem is illik hozzá...


Lehet kicsit extrém, anyám is ezeket mondta, meg hogy válasszak másmilyet... Nem szoktam ide kirakni vásárlásaimat.


Próbáltam máshol is csizmát, nemcsak drága boltokban, de ez brutál jó.


Az árától tekintsünk el, nyilván lehet olcsóbban is venni, természetesen.

2019. jan. 19. 18:12
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszik, de nem is én akarom hordani.
2019. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%

Nekem sem jön be, nem az én stílusom. Én ebből a pénzből simán vennék 2 bruráljó New Rockot. Szerintem még akár minőségben veri is a Versace-t (spanyol manufaktúra, normálisan van anyag a cipőikbe és brutál kényelmesek) Pluszban nem ilyen cosmopolita divat cipő.

De úgyis te fogod hordani szóval ne nagyon izgasson mások véleménye.

Ha meg ilyen könnyen befolyásolható vagy az a te bajod. Ilyenért sirni meg felesleges.

2019. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tudnam h Versace siman el tudnám képzelni bármelyik átlag, nem túl drága cipoboltban. Nem közönséges, a sarokvastagság is hordható es praktikus télre. Szerintem semmi gond nincs vele, hétköznapi csinos alapdarab, hordjad nyugodtan, senki sem fog megbotránkozni.
2019. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!