Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Őszintén! Számít-e...

Lányok! Őszintén! Számít-e hogy egy srácnak szálkás kockahasa van?

Figyelt kérdés
Előnnyel indulna nálatok? Vagy lényegtelen?

2019. jan. 22. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Na, nem lány vagyok, de volt már néhány féle nővel dolgom, holott sosemvolt szálkás kockahasam. Olyan semmilyen hasam van. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne örültek volna közülük néhányan, ha kikockázom.
2019. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Kb ez az utolso ami szamit, valamint lehet jo teste ugy is ha nem kockas a hasa. Sot ha valaki tulsagosan ki van bszva az akar hatrany is lehet. Meg az se vonz amikor egy fiunak az edzotermezes es feherjezes meg dieta a fohobbija... Marmint mindent lehet ellensulyozni, de ertitek :D
2019. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén? Igen.


Jöhet a ribizés.

2019. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Sőt...általábán a azokban csalódtam a legjobban akik folyamatosan a külőségekre adtak,ezáltal kevesebb eséllyel indulna nálam egy kidolgozott testű férfi,mint egy átlag alkat. ( ha nem lennék egy boldog párkapcsolatban☺)
2019. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Metionin ***** válasza:
95%
Éppenpont letojom. Kövér ne legyen és kész.
2019. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Kockahas...és attól lesz lakása a srácnak? Vagy akkor már nem kell fizetni a számlákat? A kockák miatt kap autót?


Igen, számít a külső, de manapság nagyon nem az az első.

Sokra mész a kockás hasaddal a Tesco pénztáránál a SECURITY pulcsiban ácsorogni napi 12 órát.

2019. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Az nem érdekel, hogy kocka hasa van-e, de kövér ne legyen. Persze, persze, csak a belső számít, de ha egyszer taszít a teste, akkor abból barátságnál több úgysem lesz.
2019. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem számít, nekem pl jobban bejön a sima poci :D de kinek mi..22/L
2019. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Előny, ha van, de nem baj, ha nincs. Attól még lehet helyes. Nem kell testépítőszerű test.


Párom teljesen normális testalkatú, bár kickboxol vagy tíz éve, de attól nincs kib*szva.

2019. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Persze hogy számít, ne álszenteskedjünk már. Egy vézna, izomtalan pasi csöppet sem férfias, még én védeném meg, ha baj lenne. Ugyanúgy a mackós sem férfias, inkább gusztustalan. Az átlagos külsejű, fizikai munkától nem megriadó férfinak meg eleve kockás a hasa, jó a kiállása, nem a testépítőkre gondolok. Férjem sosem edzett, de olyan férfias, erős teste van, hogy nedvesedek, valahányszor hozzáérek és kockás hasa. Az ilyet kívánja a nő. Aztán érdekli az, hogy a Tescoban Security-s vagy pedig a napnál fűt. Bocsi.
2019. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!