Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell mindig kötözködni...

Miért kell mindig kötözködni pont velem? Miért pont engem találnak meg mindig?

Figyelt kérdés

Van egy srác vagy már inkább ürge 20 év körül van én 17 éves vagyok és állandóan belém köt részegen/bedrogozva és mindig verekedni akar. Ma is odahív magához minden előzmény nélkül (lehet szúrta a szemét, hogy ültem) és akkor belém köt, hogy ne legyen nagy az arcom menjünk ki játszuk le. Amikor már rámnézett éreztem, hogy belém fog kötni. Olyan jó, hogy kikapcsolódni sem mehet el az ember, mert ez az alkoholista drogos vadállat mindig megtalálja. Akárhova megyek. Még józanul is beszólogat.

Egyébként korom ellenére elég nagy darab vagyok lassan 4 éve kondizok 190cm vagyok és 100 kg, tzs%-om 15% alatt lehet. De annyi tartott vissza, hogy a fószer 3-4 évvel idősebb és többet verekszik mint én, nem szoktam verekedni...


2019. jan. 25. 23:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Haza is jöttem, a hosszú hét után én kikapcsolódni mentem nem verekedni...
2019. jan. 25. 23:49
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
nézz rá csúnyán és mereven. 195cm/75kg-mal ezt teszem és mennyien becsicskulnak tőle. öröm látni. ha meg esetleg neked megy akkor idegesen fog hadonászni, annyival könnyebben megtakarod.
2019. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyanokat hallok mindig róla, hogy már megint megvert valakit, a falat verte szét, ha ő verekszik akkor minden borul stb stb...
2019. jan. 25. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de te majdnem két méter magas vagy és nem mersz oda suhintani a karoddal?! Én ha ekkora lennék, olyat rugnék bele, hogy csak úgy nyekken, a kis történetei pedig csak kamu, biztos csak elrettentésként híreszteli a többi közt. Gondolom még magad se láttad verekedni, én a helyedben elkezdenék edzeni, mindig jól jön, mikor valaki kekeckedni akar!
2019. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk verekedésnél a kondi pont szart se ér, hallottam már 160 centis karatemestert 3 v 4 danos) egy ütésből kifektetni egy cigányt. (Megbízható infó, szóval nem kamu) Mondjuk egy drogos alkesz biztos nem karatemester.
2019. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ez az ürge egy állat, felszív valami szar kristályt, iszik valami szeszt és így verekedik állandóan. Nem tudok mit csinálni a méreteim ellenére sem, egyszerűen lelblokkolok... Soha nem verekedtem még, nincs megszokva a helyzet..
2019. jan. 26. 00:14
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Hát akkor, ideje lenne a valagadat meg védeni, csak kérlek ne anyuci szoknyája menekülj a puszi után!:)
2019. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van , szégyenlem is magamat ez miatt, nagyon megalázóak ezek a helyzetek, de nem tehetek róla.. ha felszökik az adrenalin egyszerűen nem tudok mit csinálni a szívem 6000-el ver, és remegek az adrenalin miatt. Mégis, hogy tudnám ezt kontrollálni?
2019. jan. 26. 00:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekimennék és a földön sem hagynám. Maradandót okoznék. Fül, személy, orr. Valami szakadjon ki belőle. Segít. Amúgy minden ember más és más. Belém is sokszor kötöttek. Egy drogos gyökerrel megértem h nem akarsz majomkodni, de lehet csak 1szer kéne.
2019. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jarj kuzdosportra: kempo,box,brazil jiu jiutsu . Magabiztosabb leszel,megszokod az ilyen szitukat. Akkor mar nem fog beledkotni,ha te is verekszel. Mindig csak a magat megvedeni nem tudoba kotnek bele.

N

2019. jan. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!