Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felek konditerembe menni?

Felek konditerembe menni?

Figyelt kérdés

(Lehet nem jo kategoria)

A lenyeg hogy a kozelemben van egy nagyon jo konditerem ahova szeretnek jarni de felek bemenni mert mi van ha kinevetnek vagy rosszalloan neznek ram vagy minden elrontok es akkor en leszek a hibas,vagy hogy kicsufolnak mert nem vagyok vekony de pont ezert akarok odamenni hogy lefogyjak.....


2019. jan. 26. 07:42
 1/6 A kérdező kommentje:
166cm/16L/81kg
2019. jan. 26. 07:43
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Utána néztél alaposan a gépek(kardio is),súlyok használatának,az edzés menetének,a bemelegítéstől a pihenőnapokig,a táplálkozásnak?

Ha ez megvan,akkor menj le,és ha mégis bizonytalan vagy valamiben kérdezz meg edzőt,vagy bárkit,akin látod,hogy jó eséllyel rutinos.Én is ezt csináltam,és nem nevettek ki,nem küldtek el.

2019. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt❤

Igen meg van minden hozza marcsak annyi van hogy lemenjek edzeni

2019. jan. 26. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fognak megvetően tekinteni rád, ezt garantálni tudom. Sőt, a legtöbb esetben ha látják, hogy kezdő vagy, akkor segítő szándékkal fordulnak feléd a "régi motorosok". A konditermek "törzsközönsége" nem rosszindulatú általában. Legfeljebb azokat vetik meg, akik 120 kilósan is megállás nélkül zabálnak, mindenféle mozgás nélkül. Kimondottan becsülendő dolog a körükben, ha valaki úgy dönt, hogy változtatni szeretne, és egy egészségesebb úton szeretné folytatni az életvitelét.


Teljességgel biztos, hogy nem fognak b..szogatni, ez már nem egy óvodai napközi. Értelmes, kultúrált ember nem fog érdemi indok nélkül kötekedni a másikkal. Semmi okod az aggodalomra. Sok sikert kívánok neked a célod eléréséhez! :D

2019. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mielött elkezdtem elolvastam róla egy könyvet. Legyen fogalmam a dolgokrol.

Az első pár nap furcsa lesz. "Bárcsak ne lennék itt"

Amugy mindenki segitőkész, nyugodtan kérdezz. Elrontani nem tudsz semmit. Vasbol van :D

Menjél csak, nyomjad! Legalább 2 órát.

2019. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Évek óta járok kondiba, amikor először voltam, azt sem tudtam, melyik gép mire való. Senki nem nevetett ki, de még csak nem is foglalkoztak velem.

Egyébként, ha ez megnyugtat, mindig a jó csajokat bámulják, így ha túlsúlyos vagy, biztonságban lehetsz. :)


Én akárkitől kértem segítséget, mindig készségesek voltak.


Sok teremben megfordultam már, tapasztalatból írok. Ja, tudod, kiket néznek ki? Akik szanaszét hagyják a súlyokat, telefont nyomkodnak a gépen, miközben más vár rá, összeizzadja a padokat, és nem törli le maga után, üvöltve edz, papucsban edz stb.

Ellenben ha odamész és tisztességesen edzel, a kutya nem törődik veled, mivel a legtöbb ember a saját edzésével van elfoglalva. :)

2019. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!