Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A BME Jeges Estre mennyire...

A BME Jeges Estre mennyire érdemes elmenni, ha nem tudok olyan jól korcsolyázni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott: szívesen mennék a programra, de kicsit tartok attól, hogy nagyon régen volt utoljára korcsolya a lábamon, és akkor se jutottam vele túl messzire. Akik voltak esetleg korábbi jeges esteken, kb. milyen szintű korcsolyatudással rendelkeznek? Mennyire lóg ki a tömegből valaki, aki korcsolyázás terén igencsak kezdő?


(az egyértelműség kedvéért: a BME Jeges Est egy esti korcsolyázós "buli" alapvetően BME-sek számára, amit a városligeti Műjégpályán szoktak tartani)



2019. febr. 3. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem megyek. Soha nem tudtam korcsolyázni és nem hiszem, hogy ott fogok megtanulni. Szóval maradok a schönherzben és pihengetek / megyek más programra.
2019. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy ha nem korizol, csak ott vagy, akkor is megkapod a tesi órát érte, úgyhogy sokan mennek csak azért, szóval így sem lógnál ki
2019. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem érdemes - drága, heringparti lesz, és rosszabb esetben még be se jutsz. 2-3 éve próbálták megszervezni utoljára, akkor katasztrófa volt, nem értem minek próbálkoznak újra egy ekkora létszámú egyetemnél.
2019. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Végül hogy döntöttél ??
2019. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül elmentem, és egyáltalán nem bántam meg. :)


Még jobban is ment a korcsolyázás, mint korábban bármikor, és a hangulat is szuper volt, a 3-as válaszoló által írt heringpartit én most nem tapasztaltam. Egészen korrekt volt a szervezés, és szerintem az árak sem voltak vészesek, bár a beléptetésre most is kellett azért várni.

2019. febr. 8. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nekem azt mondta barátom aki elment, hogy nem érte meg. De örülök azért, hogy neked bejött. :-)
2019. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ízlések és pofonok. Igazából tényleg inkább "csak" korcsolyázgatás volt, tehát azt el tudom hinni, hogy mint buli nem volt annyira jó. Azt hozzá kell tenni, hogy egy nagyon jó társassággal tudtam menni, és egyébként is szerettem volna valami kikapcsolódást, mert egy elég komoly érzelmi mélyponton voltam, tehát lehet, hogy ilyen szempontból túlértékeltem a dolgot.
2019. febr. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!