Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy extrém introvertált...

Egy extrém introvertált gyerek, aki soha életében nem volt még buliban, nem vágyik szórakozásra, évek óta nincs szociális élete, hogy bírná ki az egyetemi kollégiumot?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Inkább albérlet vagy ha arra nem futja, ingázás.
2019. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Elsőnek szar lenne, de szerintem jót tenne neki. En is ilyen voltam annó családi okokból mentem koliba nagyon rossz volt elsőnek de végül úgy jöttem ki hogy volt egy jópár haver és a kezdeti nehézségek ellenére nagyon elveztem utana meg már magamtol is kolis akartam lenni nagyon szerettem és nagyon átformált, bár én közép suliban kezdtem, de egy próbát megér fontos azért hogy legalább szóban megtudja védeni magát ha más nem vagy ha van valami jo dumálója, de szerintem mindenképpen jót tenne neki és kell is hogy nagy korábban ne legyen ilyen es könnyebb oldódjon.
2019. febr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Én szociális fóbiás vagyok,és 80 km-ről jártam be egyetemre,csakhogy ne kelljen idegenekkel laknom.

2019. febr. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem birna. Nekem semmi bajom, teljesen atlagos “ gyerek” voltam az egyetem idejen, de semmi penzert nem koltoztem volna tobbedmagammal kollegiumi szobaba.. bbrrr!!
2019. febr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én jövőre tervezek egyetemre menni, remélhetőleg felvesznek majd abba az intézménybe, ahová szeretnék bejutni. Mindössze 50km-t kellene utaznom, ami nem vészes, sokan mégis a kollégiumot választanák a napi oda-vissza ingázás helyett, de ez nálam ki van zárva. Nem leszek hajlandó még akkor is feszengeni meg szorongani idegenekkel összezárva. Ki tudja milyen szobatársakat kapnék... 18/L
2019. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem 220+km
2019. febr. 5. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Hanyszor irod meg ki??
2019. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit?Most kérdezem ezt először.Kötekedj máshol
2019. febr. 5. 23:55
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Ma màr kb: 3x irtak ki ugyanezt a kerdest
2019. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok valami nagy partiarc. Voltam koleszos, kibírtam, bár egy percét se élveztem. Az örökös járkálás zavart a legjobban. Mindenki fel-alá rohangált körülöttem. Délután bent tanultam a könyvtárban. Meg eljárogattam a barátnő albérletébe.
2019. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!