Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek az gaz, hogyha...

Szerintetek az gaz, hogyha csak 30-an koszontenek fel facebook adatlapon? Számít az hogy sokan vagy kevesen írnak szuletesnapot a facebook adatlapra?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz

Többé ne is néz az emberek szemébe

2019. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mi a fájó? Hogy egyetlen egy sincs közöttük, aki fejből tudná, hogy mikor van a szülinapod. Csak azért írnak, mert értesítést küld a Facebook és tudják, hogy megsértődnél, ha nem köszöntenének fel. Valójában meg magasról tesznek rá, hogy mi van veled. Értékesebb, ha 1 ember köszönt fel emlékezetből, mintha 100 írna az értesítés miatt.
2019. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt ki is kapcsoltam, csak üzit írhatnak. Azóta nem ír minden hulye reklámozni magát, csak közelállók, család meg családi barátok, apám haverja..
2019. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem facebookom sincs. Így senki sem köszönt fel ott. Szerinted akkor számít?

Semmit sem számít!

Ott tényleg csak az értesítés miatt köszöntik az embert, s aki nem, arról sem fogod tudni. Amikor még volt facebookom, vokt olyan, hogy 100 fölött írtak. Később, amikor ki volt kapcsolva. Kb 7-en írtak rám. De nem voltam szomorúbb. Hidd el, hogy sokkal jobban esik az, ha tényleg tudják, hogy aznap neked születésnapod van, mintsem egy értesítő miatt írnának.

2019. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit erdekel, hogy hanyan koszontenek fel.. basszus.. ne legyel mar ennyire felszines. Jaj csak 30..jajj most mit szolnak ra. Semmit hallod! Semmit! Annak oruljel h anyadek tudjak mikor van a szuletesnapod, nem pedig azon vergodsz mi van a facebookon
2019. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt a kérdést sokkal gázabb feltenni annál. Én direkt elrejtettem a születési időmet, így tényleg csak azoknak van esélyük felköszönteni, akik tudják azt maguktól. Sőt, nem fb-n köszöntöm fel azokat, akiknek magamtól is tudom a szülinapját, ne keveredjek olyan gyanúba, hogy csak a face figyelmeztetésére "jut eszembe" valaki. Az egy gesztus, hogy magadtól emlékszel ilyen neves dátumokra, ennek fényében röhejes és komolytalan a face-n sablonüdvözleteket írogatni, csak mert "szólt a gép".
2019. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Húha hány éves lehetsz 12-3 jól gondolom. Ebben a korban vagy a legfogékonyabb az emberi hülyeségekre, aminek jelei már látszanak, tartsd magad távol az efféle gondolkodástól, mert ebben mérni a saját magad értékét már nem normális... Ha még idősebb vagy akkor csak gratulálni tudok, hogy eddig sikerült fejlődni az életben. Ez ma a legnagyobb probléma hogy olyan dolgok alapján soroljuk magunkat és másokat érték rendekbe, amik nem is valósak... Itt tart ma a világ nagy része... Csoda hogy utálok emberek között lenni...
2019. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem 3an írtak szülinapom, de leszrom
2019. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát... Nemtom a helyedbe törölném magam. Tilsd le akik nem köszöntöttek fel. De ne töröld mer akkor kevesebb lesz az ismerős.
2019. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!