Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tisztel senki? Még...

Miért nem tisztel senki? Még a haverjaim is nyomoréknak neveznek.

Figyelt kérdés

Hogyan érjem el azt hogy engem is menőnek, emberszámba vegyenek a városomban?

Csicskának tartanak sajnos :/


Mit kéne csinálnom?



2019. febr. 8. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "haverjaid" is nyomoreknak neveznek akkor nem a haverjaid.
2019. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Válogasd meg a barátaidat, inkább legyél egyedül, mint hül.yékkel! Másrészt inkább normális legyél, mint menő!
2019. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké
2019. febr. 8. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ezeket a semmire való "haverokat" és keress normális egyszerű embereket havernak és próbálj meg te is normális földön járó lenni. A beképzeltség nem menőség, ne foglakoz velük, lépj tovább és keress egy olyan jobb baráti társaságot amiben boldog vagy és jól érzed magad és nem kell megfelelned, mert úgy kedvelnek és fogadnak el amilyen vagy.
2019. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, inkább legyek egyedül, mint ilyen csapattal. Hidd el, csak rosszabb lesz, ha velük lógsz.
2019. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben voltam jó pár éve. ezeket az úgymond haverokat teljes mértékben kizártam az életemből és inkább voltam egyedül 2 évig magamnak mint az ilyenekkel legyek. Aztán az idő megoldotta a problémákat és kerestem új barátokat, pontosabban rájuk találtam amikor munkahelyen, rendezvényen elbeszélgettem pár emberrel teljesen átlagos egyszerű emberekkel és én is normálisan viselkedtem, nem menőztem semmivel, önmagamat adtam és most vagyok ott hogy vannak barátaim elég sokan viszonylag és meg is kapom azt a tiszteletet amit egy ember érdemel. Persze a tiszteletért tenni is kell valamit az asztalra, és nem szabad hagyni hogy kihasználjanak.
2019. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogok velük fogglalkozni. Járom a saját utam, őket meg leszarom.
2019. febr. 8. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Nincs mese ki kell pattintani magadat heti 3x gym és tetkó és úgy próbálj meg a helyi romákkal összespanolni hivd el őket a hegyekbe csavarogni és kössetek barátságot utána semki nem fog nyomoréknak nevezni nekem bevált
2019. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó leírásod alapján ha nem is nyomorék, de elég szánalomra méltó ember lehetsz... :-D
2020. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem kell olyanokkal együtt lenni,akik "lehúznak". Rosszabb minths egyedül lennél. Azok a barátok a jók,akik ösztönöznek a jóra.

Az olyankoat kerülni kell,akikkel csak elbutulni lehet

2020. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!