Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen lépéseket/dolgokat...

Milyen lépéseket/dolgokat kell megtennem annak érdekében, hogy a "Twitter"-en rengeteg követőm legyen és érdekessé tegyem az oldalamat?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a "Twitter"-en többnyire külföldiek vannak, de pont ezért is kedveltem meg. A fő célom a "Twitter"-rel, hogy gyakoroljam az angol nyelvet, hisz ott nem árt, ha angolul írok és hogy angol ismeretségre tehessek szert, nem számít, mennyi időt és erőt kell belevinnem. Ha egy jó angol közönséget szerezhetnék magamnak a "Twitter" által, az igazán jó lenne, természetesen minden tanácsotokat megfogadom, amit írtok, hogy biztosan elérhessem a célomat. Rengeteg "Twitter" oldalt láttam már, amit annyian követnek, hogy a szám nincs is teljesen kiírva, mert nem férne ki. Most nem a hírességekről beszélek természetesen. Ezt a szintet én is el szeretném érni, akkor is ha több évbe kerül. Csak a jó útmutatás hiányzik!


A válaszokat előre is köszi!



2019. febr. 9. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel az életed.
2019. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért teszed folyton idézőjelbe.
2019. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális választ kértem, de tudtam magamban, hogyha egy utcán sétáló hajléktalant kérdezek meg, jobban járok.
2019. febr. 11. 08:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert szerinted erre mi a tuti válasz? Akkor mindenki azt csinálná...
2019. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!