Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék goth emberekkel...

Hol tudnék goth emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem már kevésbé népszerű a tinik körében e szubkultúra.
2019. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Koncerteken például.


1-es honnan veszed, hogy tinikkel akar?

2019. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Onnan veszem, hogy huszas éveire az ember kinövi az ilyesmit.
2019. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
a gót az eléggáz
2019. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy oldaluk, nem tudom, megvan-e még. Magyar Goth Club, szerveztek találkozókat is, de ahogy nézem, eléggé elhagyatottnak tűnik az oldal. Facebook csoport? Meg ja, koncertek mindig jó helyek az ismerkedésre.


Egyébként legfeljebb a divat-gót az, amelyik "kinövi". Találkoztam olyan felnőttekkel, akik nem nőtték ki és teljesen normális, értelmes felnőtt emberek voltak, csak épp extravagáns ruhákban. Ugyanaz, mint a punk vagy a metal-headek esetében. Magam az utóbbiba tartozom, és így, 30 éves fejjel kezdtem el úgy öltözködni, ahogy mindig is akartam. Én vagyok az az állat, aki után meredten nézel, mert susogós hosszú fekete bőrkabátban és acélbetétesben mászkál a hosszú, kibontott sörényével. :D És nem zavar.

2019. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem mondanam, hogy aki idosebven mar nem oltozik ugy, az "divat" (de rossz ez a kifejezes). Sokaknak alkalmazkodni kell munkahelyi elvarasokhoz, vagy csaladjuk van, es akkor johogy nem az 50 ezerforintos bakancsot veszi meg, ha a gyereket meg be kell iskolazni. Attol meg sokan gothok maradtak.

En szerencses vagyok, mert 35 evesen is csatos csizmakban egig tupirozott hajjal, sminkben es gyonyoru ruhakban jarok munkaba, es tokeletesen erzem igy magamat.

Ismerkedesre koncertek jok, az OGT (orszagos goth talalkozo) es a Fejete Zaj kimondottan, ott rengeteg, tobb szaz ember van. Aktiv netes forum sajnos nincs az ld50 megszunese ota.

2019. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Fekete Zajon szinte csak alternatív rokkerhippik vannak, az OGT meg egy embereket lehúzós üzleti fogás lett. Kár érte.
2019. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

A goth stílust az ember nem kinövi, hanem pont hogy belenő. Én gothnak vallom magam, bár nem járok minden nap fekete ruhákban, és a hajam is rövid, de a belső tulajdonságokat, amiket a gothok magukénak mondanak, mind hordozom.

A kérdésre válaszolva passz, én vidéki vagyok, és itt egy darab sincs, az tuti.

2019. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen volt vampirefreaks magyar verzióban ott sok góth volt.Ma már inkább facebook csoportokat kell keresni.Vagy rock koncertek esetleg.
2019. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!