Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért raknak ki...

Az emberek miért raknak ki magukról képet?

Figyelt kérdés

A tegnap és a ma történtekről kezdtem el gondolkodni és már pár barátomat meg is kérdeztem ez ügyben de ők sem nagyon tudtak erre pontos választ adni (mert a közvetlen környezetemben senki sem ilyen)

Szóval az emberek miért raknak így ki magukról képeket? Most insta sztori és messenger napomra gondolok.

Kirakott tegnap az egyik ismerősöm egy olyan képet, hogy szereti ezt a bandát és menjen el valaki vele koncertre. Ezt még kicsit meg tudom érteni. Mert végülis itt nem magáról rakott ki képet csak egy ilyen koncert felhívó volt, erre lehet használni mondjuk a messenger napomat. De ma meg egy lány instaszoriban kirakott egy szelfit (ezt a lányt egyébként nagyon bírom és próbálok közelebb kerülni hozzá :D) és én írtam rá de eléggé ilyen ignorálósba fogta :/ Megdicsértem, hogy jó kép lett meg mondtam neki szép. (mert nem szokott sminkelni de most igen) tudtommal ez a normális ha megdicsérjük ha valami szép de valahogy nem érzem magamat "megjutalmazva" én tök kedves voltam meg minden ő meg csak "köszi" meg emijok.

Mivel a tegnapi lány azért rakott így ki valamit mert szüksége volt valamire és azt akarta törődjenek vele gondoltam ez a lány is. Ő minden kontextus nélkül csak csinált egy képet. Ebből gondoltam unatkozik vagy nincs dolga és szeretne beszélgetni vagy nem tudom... De elég könnyen lerázott pedig valahogy tényleg szeretnék vele beszélgetni mert szimpatikus.

De akkor miért raknak ki az emberek így ki képet + amikor magadról raksz ki az más ezek szerint? Nem hiszem engem utálna és azért ignorál mert vagy 12 éve ismerjük egymást, az egy dolog rég óta nem beszélünk de ez nem miattam van...

Szóval kíváncsi lennék ki hogy van ezzel a társasági élete, szorik, napom így képek megosztása stb. (Mert pl instán lehet így kérdezni meg válaszolni is szóval totál azért rak ki szerintem valaki képet mert valami kommunikációra vágyik valakivel, de engem meg így leráz vagy nem tudom... érdekes)



2019. febr. 12. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

"Mert pl instán lehet így kérdezni meg válaszolni is szóval totál azért rak ki szerintem valaki képet mert valami kommunikációra vágyik valakivel"


Lehet hogy:

1) Nem kommunikáció kell neki, csak figyelem

2) Valakivel kommunikációra vágyik, csak nem veled

2019. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De azzal, hogy kap figyelmet? Megnézem oké, de nem törődök vele vagy ilyesmi. A figyelmet nem kapja meg csak így van... Vagy nem tudom, én is sok ember sztoriját nézem és semmi ilyesmit nem érzek, hogy most én mekkora figyelmet adtam neki vagy ilyesmi. Ha nem lépek vele kapcsolatba akkor szerintem ennek sok értelme nincs.

Na az meglehet :D De ha 1 bizonyos valakitől várja (aki nem én vagyok tegyük fel) akkor arra rá is írhatna vagy nem tudom :D Nem kell egy képet feltenni a netre, hogy beszélgessetek vagy ilyesmi. Én is ha valakivel akarok beszélni (és tegyük fel tudom kivel) akkor írok neki. De ugye "nők" szóval ne várjak sok logikát mi? (viccelek)

2019. febr. 12. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem 1 bizonyos személytől várja, hanem nálad jobb személytől várja hogy ráírjon. Ha ő egy fullos lány akkor egy fullos pasitól várja a figyelmet, nem egy átlagos vagy az alatti pasitól, ennyi. Az ilyen thotokat hagyni kell, majd jön az ő fehér hercegük akinek csak egy alkalomra kell és újra kirak egy képet majd újra jön egy újabb pasi és így tovább :\
2019. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hogy nem rád vágyik.

Erre nem gondoltál?

2019. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azért tettem ki egy képet a reptérről, mert meg akartam mutatni, hogy elutazom. A figyelmet megkaptam annyival, hogy volt rajta x megtekintés, és most már tudom, hogy van x ember, akit érdeklek annyira, hogy megnézze a napom.
2019. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarok semmit a sráctòl,ugyanìgy ennyit jelzek van ssza.

Normalis es aranyos volt szerintem.

2019. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A társadalom zöme legbelül magányos.

S ezt az érzést próbálják elnyomni az interneten magamutogatással.


Az más ha családias vagy nagyobb eseményt megoszt, hiszen ezelőtt is amikor még a régebbi fényképezőkkel megtettük s mutattuk meg másoknak/tettük el emlékbe.


Azok kik már sokat pózolgatnak ott lelki/szellemi gondok vannak. Magány, önbizalom hiány, egy hamis (digitális) társaságba ringatás.


Az embereknek izlésük sincs sok esetben... Pl csúnya arccsontozatú lány kirak napi szinten 20-40képet magát szerepeltetve s az agyatlanok hizlalják az egójukat az ilyeneknek.


Az pedig tényleg szomorú, hogy csúfabbnál csúfabbak kis sminkkel próbálva fedni, de rengeteg ember ugrik a lyukra, kerethez izlésük nincs.

S ezt az olyan lányok el se akarják gogadni, hogy a lyukat nézik bennük.


Nem pedig azt, milyen összetett és érdekesek-e.


Sajnos az emberek 97%-a pl számomra személyiség, mihez értésben unalmasak.

Sokan nem értenek semmihez csak amiről papírjuk van, de van hogy ahhoz se. 😞


Ilyenek is előfordulnak a díszelgés mögött: "nem értek semmihez, de mutogatom picit magamat, hogy dicsérjenek"...

2019. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!