Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon ciki dolog történt...

Nagyon ciki dolog történt velem. Veletek történt már ilyen ciki?

Figyelt kérdés

Szóval az a történet hogy megyek fel egy lépcsőházba és kinézek az ablakon és elgondolkodtam és az ablakra tettem a fejem.

Aztán nem tudom miért de a fejem az ablaknak ütögettem.

Aztán hatranezek és ott ül a lépcsőn egy lány.

Nagyon megszegyenultem és ráadásul Jol is nézett ki az a lány. Aztán gyorsan köszöntem és felmentem.

Szerintem tisztára bolondnak hitt.

Elsüllyedek a szegyenembe.



2019. febr. 12. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem latod többè ne törődj vele :)

Legfeljebb most már tudod,hogy,ilyet többet nem teszel :)

2019. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De lehet hogy látni fogom mert valószínűleg itt lakik.:/

De nem is tudom miért csináltam csak nagyon elkondolkoztam

2019. febr. 12. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Amit mondanod kellett volna:---Ó,elgondolkodtam!Elnézést...

Aztán simán elsétálni. De nem lazázni közben! Kedvesen mosolyogni!

Egy pillanatra sem jönni zavarba.

Nem csináltál semmi ordenáré dolgot. Sőt az a lány egy nagyon intim valamit kapott el,mégha véletlenül is.

Alighanem fiatal lehetsz még. 40évesen egy ilyen helyzet már szórakoztató. Szerintem nem voltál gáz.

2019. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Jaj de aranyos vagy :D Ez nem vészes, velem ilyenek napi szinten történnek, de én idióta vagyok és már hozzászoktam.
2019. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ilyen vagy imponalna vagy csak nevetnek rajta, en is ilyen idetlen vagyok sokszor :)
2019. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor remélem nem égtem be totálisan
2019. febr. 12. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nevess rajta te is ha nevetséges a helyzet! Mindenkivel meg szokott esni - még ha nem is ijen, de hasonló dolog, a lényeg hogy ne hidd magad tévedhetetlennek vagy hogy hibátlannak kell lenned. Én a múltkor kifordítva vettem fel a blúzomat (tényleg nehezen látszik melyik a belseje és a külseje, olyan a varrása) és egy fél napig úgy jártam benne a kollégáim között mire észrevettem. Jót nevettem rajta, kimentem, kifordítottam és utána megjegyeztem milyen béna voltam hogy így öltöztem fel.
2019. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ez nagyon gáz. Eléggé cink. Szerintem az a lány nem szívesen állna veled szóba. Biztos gondolta magában: "Basszus, ez se normális!" 😂😂
2019. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez az 😓
2019. febr. 13. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!