Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megismertem neten egy fiút,1...

Megismertem neten egy fiút,1 hét után kínos visszaírni?

Figyelt kérdés

Beszéltünk pár napot, aztán nem írtam neki vissza, mert egy segg voltam. De aranyos srác, szeretnék találkozni vele. Ha most megírnám neki: Figyu, bocsi, hogy nem írtam, de ha még aktuális nincs kedved találkozni?

Ez rendben lenne szerintetek?


2019. febr. 13. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülni fog neki, ha írsz :)

Én is volt hogy egyéb okok miatt sokáig nem tudtam visszairni, és nem lett belőle harag, öröm annál inkább, hogy újra hall felőlem és nem tűntem el.

Úgy gondolom nyugodtan írhatsz neki :)

2019. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Ó.. Páromat 15. májusban ismertem meg, aranyos volt, meg minden, de kicsit féltem egy kapcsolatba kezdeni. Néha, néha írtunk egymásnak pár sort, kétszer elhívott randizni, de nemet mondtam. Augusztusban meglátott egy bevásárlóközpontban, rám írt, hogy még mindig nincs-e kedvem találkozni?! Már volt. Azóta együtt vagyunk, májusban lesz 3 éve, hogy együtt is élünk :))

Szóval: Hajrá, írj rá. Veszteni nem fogsz, max tapasztalatot szerzel..

2019. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Volt már olyan, hogy lepattintottam egy csajt ez miatt, le is szidtam, mondtam szórakozzon a tudjon kivel. Én visszaválaszolok neki rögtön, ő 120 óra múlva ír vissza? Hogy képzeli?

Persze azóta rám se mer nézni hál Istennek, találtam szebbet és normálisabbat. Sem külsőre, sem belsőre nem egy kategória a kettő.


Szóval csak óvatosan a "játszadozással"! Nagyon visszájára fordulhatnak a dolgok...

2019. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Hiába pontozzátok le az 52%-ost, igaza van!! Ezekkel így kell bánni! Kölcsön kenyér - visszajár
2019. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"mert egy segg voltam"

Pozitív, ha önkritikát vagyunk képesek gyakorolni, gyermekem. Nagy lépés ahhoz, hogy megtaláld belső önmagad.

2019. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Miért ne?


Én se válaszolok mindenkinek azonnal.

Nyilván, ha netközelben vagyok, nem egy hétig váratom az illetőt. (Ha érdekel)


Elkövettél egy hibát, írj rá, kérj elnézést és hajrá.

2019. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Ez a hajó már elúszott, legközelebb próbáld meg ne játszani az elérhetetlent.
2019. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos örülne neki, végülis te nem válaszoltál szóval kedves dolog lenne
2019. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!