Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy csak úgy ok nélkül nektek jött, egy számotokra ismeretlen ember?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül igen.
2019. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én is mentem már neki ismeretlen embernek, ha éppen más irányban figyeltem valamit. Elnézést kértem és mentem tovább.
2019. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, egy két személyes járdaszerűségen jöttek egymás mellett ketten, még utána nekiállt feljebb, pedig jófej módra még félig le is léptem a járdáról, aztán még nekiállt pampogni.
2019. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utoljára tavaly nyáron. Egy állomáson, igaz részeg volt az ürge.

Olvasgattam nyugodtan a padon az odajött először csak kéregetett, cigit, aztán pénzt, mondtam neki nincs egyik se, aztán nekiállt dumálni minden hülyeséget, utána abba kötött bele, hogy minek olvasok, nem leszek okosabb stb, aztán szerintem észrevette, hogy nem nagyon figyelek rá, nekiállt löködni, hogy hozzám beszél, először mondtam neki, hogy nyugodj meg, aztán csak folytatta, akkor simán lenyomta a földre, mondtam neki, hogy vagy menjen innen vagy hívom a rendőrséget, elengedtem figyeltem mit csinál, akkor valamit motyogott, hogy nem akar vitatkozni, aztán elment valamerre.

2019. febr. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!