Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem tehernek a szociál...

Miért érzem tehernek a szociális életet/kikapcsolódást?

Figyelt kérdés

Egyedül élek már jó ideje, és nincs is túl sok ismerősöm, de akik vannak, kb havonta egyszer szerveznek valami ivászatot a városba. De az elmúlt fél évben szinte semmi kedvem ezekhez, tehernek érzem csak. Mikor ott vagyok akkor relatíve jól érzem magam, de addig inkább ténylegesen csak 'teher', miközben vágyok a szociális életre.


Csak az a baj, hogy akikkel szoktam így mozogni, ők nagyon 'fiatalosan' isznak össze vissza, engem is belevíve, aminek másnap nálam már macskajaj az eredménye, vagy ha az nem is, akkor is szimpla fáradtság. Ellenben karácsonykor, mikor a szülővárosomba voltam, és a régi haverokkal mentem szórakozóhelyre inni, akkor nem éreztem ezt a 'nyomást', meg azt, hogy ennyire nem akarnék menni.


Velem van a probléma, a mostani haverjaimmal, vagy csak kinőttem a szórakozás módját (sárgaföldig)?


2019. febr. 14. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan társassággal mozdulj ki, akik hasonlóak, mint te.
2019. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj új emberekkel
2019. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!