Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi alapján választanak az...

Mi alapján választanak az emberek maguknak barátokat?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.


3 évvel ezelőtt elkezdtem játszani egy online játékkal. Már korábban is játszottam hasonló játékokkal, de a fórum közelébe sosem merészkedtem. Gondoltam itt az ideje, hogy én is kipróbáljam. Itt találkoztam egy hölgyeménnyel, aki mindenben jártas, tökéletes.......legalábbis ő megvan erről győződve és erősen hangoztatja is. Emellett egy démon a szeretője (halál komolyan gondolja), aki képességekkel ruházza fel őt pl. falon járás.


Az adatlapján is olyanokat ír magáról, hogy több gyilkos felmenővel rendelkezik, és hogy benne mindenki megbízik, miközben ő csak játszik az emberek érzéseivel és irányítja őket, átgázol rajtuk, mert hát ő meg teheti. De azért még felajánlja szíves segítségét, ha a játékban vagy az életben elakadnál, fordulj hozzá bizalommal. Akár az oldal vagy más közösségi felületet igénybe vételével.


Állítása szerint hosszú ideig volt gm és moderátor is olyan játékoknál, mint pl. a Metin 2. Írta ezt 18 évesen. Múlt időben. Tudtommal nagykorúsághoz van kötve ott, hogy ki lehet gm és ki nem. De gondolom ő olyan tökéletes volt, hogy az akkori gm-ek elaléltak és 18 éves kora előtt megtették gm-nek.


A paranormális tapasztalásait gátlástalanul hangoztatja mindenhol, és ha bárki megkérdőjelezi az egy ostoba a társadalom által pórázon vezérelt átlagember. Miatta be is kellett zárni egy fórumrészt, ami a témával foglalkozott. Mivel olyanokat írt, hogy már több gyilkosságot megoldott a parafenomén képességeivel, segített konkrétan a hatóságoknak, mert kifejezetten kérték a segítségét. Több ízben démoni entitások zaklatták szexuálisan. És a jelenlegi házi démona minden nemkívánatos udvarlóját elintézi, aminek örül, mert így kevesebb időt kell az amúgy tökéletesre fejlesztett átokszórással foglalkoznia.


Betegesen mindenben az első akar lenni. A fórum hozzászólások alapján rangokat kapnak a játékosok a szóban forgó játéknál. Évekig spammelt és duplaposztol, ami miatt külön szabályt is hoztak. Igen miatta. Mert annak ellenére, hogy ő kb. minden játékkal játszik és minden játék fórumán iszonyat népszerű nem sikerült az alapvető szabályokat megtanulnia. 6000x váltott nevet csakhogy az adatlapjára több ember tévedjen ezzel is növelve az igen hiteles látogató számlálóját (ki is emeli, hogy az ő számlálója hiteles kérem szépen), ami frissítésre 1-el nő. Emellett számos játékkal játszik, ahol meg kell nézni az adatlapját. Ezzel is növelve a hiteles számlálóját.


Tiltásban is volt már része, hiszen egy az oldalon felmerülő hibát kihasználva akart előnyre szert tenni.


Egy egyszerű igaz-hamis játékot nem lehet lejátszani, anélkül, hogy a saját szemléletét, vagy nagyságát hangoztatná. De a hasonlóan egyszerű és magasröptű játékoknál is ahol többnyire egy szóban kimerülne a válasz, barokkos körmondatokban és oda nem illő szóvirágokban fakad ki.


És itt kanyarodnék vissza a kérdésemhez. Mi szerint választ az ember barátokat? Mert ez a hölgy igen népszerű az oldal fórumos közösségében. Minden szavát még az átlátszóakat is isszák, mint kacsa a nokedlit. Mindenki a barátai közt akarja tudni. Moderátorok között is akad olyan, aki dicsőítő ódákat tudna róla zengeni. Még a fent leírtak ellenére is. Követendő példaként nevezik meg, akiről sok ember példát vehetne.


Ilyenkor gondolkodom el én, hogy velem van a baj vagy a többi emberrel? Vélemények?



2019. febr. 19. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emberek ösztönösen az erőt, a határozottságot, a hatalom közelségét keresik

Pluszban még ez a szubkultúra vonzódik is a beteg dolgokhoz

2019. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szimpátia alapján választanak az emberek barátokat maguknak. Ez olyan dolog, hogy neked ő nem rokonszenves, de lehet, hogy mások meg rólad gondolják azt, hogy nem vagy nekik valami bizalomgerjesztő ember.
2019. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek az alapján választják ki kit kedvelnek és kit nem,hogy vagy hasonló önmagukhoz,vagy ahhoz hasonló,amilyenek lenni szeretnének. Lehet hogy a misztikát,erőt látják benne,tartanak tőle,vagy ilyesmi. Meg hát az emberek vonzódnak a beteg dolgokhoz. Kíváncsiak.
2019. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!