Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érvényesüljön egy csendes...

Hogy érvényesüljön egy csendes, hallgatag ember egy társaságban?

Figyelt kérdés
Egy társaságban ugye vannak hangadók, őket hallgatják a többiek, egy csendes embernek itt esélye sincs beleszólni a dolgokba, az én hangom meg mély is, tehát nem is értenék...

2019. febr. 22. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Bólogass mindenre.
2019. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2019. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne menj társaságba
2019. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, én is mindig ezzel küzdöttem.


Szerintem csak gyakorlással lehet hangadó válni. De amúgy néha az is jó, ha megnézed ki az aki a legmagányosabb az asztalnál és leülsz vele beszélgetni.

2019. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezt nem rosszindulatból írtam, lehet egy tipp is. A bólogatás. Vagy ha már kínosan érzed magad, gyújts rá, vagy csinálj úgy mintha kortyolgatnál valamit. És ha rád kérdeznének, mondd azt hogy épp most akartam mondani hogy..
2019. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szájhőst hagyd, mindenhol van valaki más is aki szintén rohadtul unja. De ha téged senki se vesz észre, akkor az egész bagázst otthagyhatod, nem ott van a helyed.
2019. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés inkább az, hogy érdemes -e olyan társaságba járni, ahol esélyed sincs megszólalni? A társaság nem arról szól, hogy egymás szavába vágva, egymást túllicitálva, a másikra nem figyelve hadarunk, hanem arról, hogy mindenki hozzátesz a témához valamit és közben jól érezzük magunkat.

Amiről te beszélsz, az a céges buli, ahol a legnagyobb sheghfejek próbálják túlkompenzálni egymást anélkül, hogy magunkon kívül bárki másra figyelnének.

2019. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyen voltam. 20évesen megismertem egy lányt akivel nagyon el tudtunk beszélgetni. Ő vele jártam mindenhová és ahogy egyre több dolog történt egyre több dolgot tudtam mesélni. Nekem is mély erős hangom van szóval kiderűlt,hogyha el akarnak nyomni és a szavamba vágnak bárkit gond nélkűl túlbeszélek. Rengeteg viccet olvastam,gyakran jó beszédindító, nem mellesleg rengeteget olvasok. Ma már 28 évesen büszkén kijelenthetem, hogy ismeretlen társaságban is percek alatt a társaság közepévé vagyok képes válni. Egy 50éves kollégám azt mondta egyszer, hogy velem annyi dolog történt mint mással 60év alatt. Ami még fontos a testbeszéd! Ezt akár gyakorolhatod is mert rettenetesen fontos! Mimdig fel a kezet és próbálj nyitott tenyérrel a közönség felé fordulni. Jó taktika,ha megpróbálsz nagy helyet foglalni a térben ekkor dominálod a helységet. Én nekem is nagyon lassú folyamat, de amikor zavarba akarnak hozni én meg simán beszélek a női menstfuációrol az vicces pillanatokat szül. Igyekezz gyakorolni,akár egy barátot kérj meg,hogy segítsen.
2019. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hiába írjátok, hogy keressek más társaságot, mindenhol ez van. Aki bátor, merész, hangadó, az van a középpontban mindig. Ez természetes kiválasztódás modern környezetben...
2019. febr. 22. 16:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha magadra erőltetsz egy hamis személyiséget, azzal nem fogsz érvényesülni. Járj csendesebb társaságba, ha itt nem vesznek észre.
2019. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!