Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan győzzem le a facebook-b...

Hogyan győzzem le a facebook-ból adódó depressziómat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgy lehet hogy egyszerűen nem facézok, de sajnos rá vagyok függve, és nagyon irritál, nyomaszt hogy sok mindenkinek sok likeja van, nekem meg csak 68.

Sajnos kezdek beleőrülni és nagyon feszult és nyomott vagyok.


2019. febr. 22. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szüntesd meg, és ne nézegesd. Én nem teszek ki semmit, így nincs ilyen problémám pl. De felnézek,és látom, higy hat muszáj feltenni, higy virágot kapott, hogy kórházba került, hogy mit eszik, hogy tévét néz...higy felköszönti a vele lakó férjet..annyira szánalmas az egész
2019. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nyugtass meg, hogy nem vagy 18-nál több. Bárcsak nekem is ilyen egetverő problémáim lennének...
2019. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És valóban az is zavar hogy ilyen semmirekellő álproblémákat gyártok. De mindig van valami bajom
2019. febr. 22. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Pedig akkor is csak az segit, ha abbahagyod.

Javithat a dolgon, ha a telefonodrol torlod, es ha a like-olt oldalakat is unlike-olod.

Ugyanugy, menj vegig a baratlistadon is.

Akivel nem volt semmi kapcsolat, akar egy like, 6 honapja, az unfriend, akivel nem is talalkoztal eloben, szinten kuka, csak az maradjon aki tenyleg szamit.

Es kb mindenkinek tiltsd le a posztjait, hogy ne lasd mit raknak ki, csak ha direkt ramesz a profiljukra.


Ezek talan javithatnak a dolgon.

2019. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Én már 5 hónapja nem léptem be a facebookra, tűl sok volt az idióta.
2019. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Hát ehhez nem nagyon ertek. En sem teszek ki semmit es nem is osztogatok meg semmit. Az meg h eppen a prof.kepemen hany lajk van pont lesz.rom. nehogy azt hidd, hogy ha majd a te kepeiden is mittomen 200+ lajkok lennenek akkor majd teged jobban szeretnének, mert ez nem attol fugg!
2019. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Mit jelent az, hogy "nekem meg csak 68 lájkom van". Hol?
2019. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 HaEv ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!

Tök egyszerű. Rakd ki az életedből a fészt, és foglald el magad valami mással! Pl. nevelhetnél szobanövényeket. Tanuld meg, melyiknek mi a sajátossága... Évtizedekig tanulgathatod, gondozgathatod őket. Vagy akár sportolhatnál is. Annyi érdekes dolog van ezen a világon - ami sokkal építőbb, mint ilyen módon használni a fészt. Töröld az aplikációt a telódról - már ha rajta van. Ha gépen nézed, tiltsd le a böngészőidben.

Persze - az önuralom se árt. Fejleszd - ragassz egy post itet a monitorra, hogy miért akarod kirakni az életedből a fészt. Pl.: idegbeteget csinál belőled - konkrétabban akár skizofrént....

Vigasztallak: egy-két fotóalbumomtól eltekintve soha nem volt 20-nál több lájkom! Ki a f/*t érdekel, hogy kinek melyik tetszik, melyik nem. Nem tetszik, nem néz oda. Azt csá.... Én nem az vagyok, amit ők gondolnak rólam.

2019. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Naptár sem kell, meglátszik, hogy hétvége van. :D :D
2019. febr. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen ki kell irtani az életedből! Megszünteted és nem is próbálsz meg rá felmenni két héten keresztül. Nem tudom, mit remélsz a lájkoktól, - semmivel nem leszel több senki előtt! Nem tudom milyen élményt tud nyújtani számodra, hogy kilométer hosszan görgeted időről-időre magad előtt a hányást. Nem értem, mit lehet azon tátongani, hogy y 20 percenként fellapátolja azt, hogy a gyereke hány fokos szögben és milyen időközönként burkolja spenóttal a falat. Ha így folytatod, karmokat fogsz növeszteni és el fogsz felejteni beszélni! Olvasni, zenét hallgatni, videókat nézni, tudatosan tanulni, utána járni dolgoknak, - számos olyan dologra használható az internet, amely ezerszer értelmesebb elfoglaltság, mint egy közösségi oldalon bámulni mások fásult vergődését! Szerintem nem nehéz küldetés ez! Én is remekül el vagyok (ős)közösségi oldalak nélkül!
2019. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!