Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mentetek már egyedül...

Ti mentetek már egyedül szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem, de társasággal se. Inkább egy színház.
2019. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 napos fesztiválon voltam teljesen egyedül és élveztem. Szórakozóhelyre is leesnék egyedül, ha az én stílusom lenne, de én inkább egy jóféle, színvonalas kocsmába ülök be.
2019. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En egy fesztivalon elvesztettem a tarsasagot akikkel mentem kb egy ora utan. Fel ora alatt talaltam uj tarsasagot es elvoltam “egyedul” reggelig. Ha ott alsz egy buliba egyedul ugyis mindenki azt fogja gondolni na a haverja/baratnoje mar ossze is szedett valakit. Senkinek nem az fog eszebe jutni, hogy na ez a fiu/lany egyedul jott.

Csak vigyazz magadra egyedul oda/hazamenet. En peldaul nem innek alkoholt mert igy nincs aki vigyazzon rad. Amugy erezd jol magad.

2019. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokszor koncertekre. Haza már nem egyedül mentem 😁
2019. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, mac kocsmába....az sem sűlt el jól soha.
2019. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szigetre jártam egyedül, de ott végül mindig úgy alakult, hogy sosem voltam egyedül... ;P
2019. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Persze. Aztán úgyis összefutok ismerőssel vagy ha nem szerzek újakat :)
2019. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17-20 éves korom között ha lemondták a bulit, néha elmentem egyedül diszkóba, koncertre, de elég vacak volt így. Volt azért amikor sikerült ismerkedni normálisabb emberekkel, de abbahagytam, hogy egyedül menjek. Lányként nem olyan jó egyedül menni.
2019. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rockkoncert, mozi és színház, ezekre igen. Bár ezekre is csak kényszerből, mert a társaságom utolsó pillanatban lemondta, nekem meg ennek ellenére, nem volt szívem kihagyni.

Simán kocsmázni, iszogatni már nem nagyon mennék egyedül, nekem annak úgy nincs sok értelme.

2019. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!