Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy keresztnévből meg fotóból...

Egy keresztnévből meg fotóból ugye nem található meg a személy Facebookon?

Figyelt kérdés

Csak a keresztenvét árultam el,de az elég gyakori. Plusz a képe.


A barátnőm keresi a barátomat, direkt nem linkeltem neki... Képes ráírni.


2019. márc. 2. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy meg lehet találni, csak szerencse kérdése, meg hogy még miket ad be keresésként, pl város, iskola, munkahely, stb.
2019. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöd a barátod facebookon (és gondolom, ismerősöd), akkor simán megtalálhatja az ismerőseid között keresve. Ha mondjuk nem láthatóak mások számára az ismerőseid, lehet, hogy végignézi pár képednél/bejegyzésednél az ott hozzászólókat/a képet/bejegyzést kedvelőket.

Ha ezek egyike se áll fenn, akkor valóban elég nehéz megkeresni, de ha nagyon akarja, szerintem megtalálhatja.

2019. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Le vannak tiltva az ismerőseim, meg nem töltök fel semmit, amit lájkolhatna... Neki se ír ki semmit az adatlapja idegenek számára, azt hiszem.


Csak nem tudom, mennyire dobja ki az embereket így is.... Szerintem rá van állva ezerrel.

2019. márc. 2. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyobb probléma, hogy ez a barátnőd!
2019. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!