Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezzel a fiúval 2 mondatot nem...

Ezzel a fiúval 2 mondatot nem lehet beszélni ez egy barom-mondja rám egy csaj a hátam mögött? De miért akkora gond hogy nem tud velem dumálni vannak itt még 300an rajtam kívül!

Figyelt kérdés

Egy lány a suliban azt terjeszti rólam a hátam mögött hogy egy barom vagyok mert 2 mondatot nem lehet velem beszélni. Ezt arra alapozza hogy többször odajött hozzám de lepattintottam.


Nem értem miért baj az hogy VELEM nem lehet 2 mondatot se beszélni? Jár ide még 300 diák beszéljen azokkal. Ha azokkal lehet, velem úgy tűnik nem. Választék van, én nem vagyok jó, megy tovább van még 300 delikvens.


Vagy csak neki tűnik úgy hogy velem nem lehet, ez már más kérdés de úgy tűnik nem esik le neki.


Mi ennek a baja?


2019. márc. 3. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Bejössz neki és szomorú, hogy nem tud veled beszélni.
2019. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát mindjárt a kardomba dőlök bánatomban.


Szóval szeretne velem beszélni (ugyan mégis miről???) de nem tud erre elkezd mocskolni a hátam mögött. Mert az biztos segít majd az ügyön.

Hát nők. Ennyi.

2019. márc. 3. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki mocskol a hátad mögött, az csak magát minősìti. Aki szeretne veled beszélni, az talál rá módot, nem pedig lejárató kampányt kezdeményez ellened.
2019. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy nem vagy beszélgetős típus és kész. Ha még továbbra is terjeszti rólad hogy barom vagy akkor rúgd pofán oszt ennyi. Legyél kemény mint a Tesco-s kifli.
2019. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon megbántottad!nem voltál kedves,aztán nagyon dühös lett.

Bizonyára igaza van a leányzónak,de nem szép dolog,hogy pletykál.

Vannak még pletykáló emberek,ha jó hírnevet akarsz magadnak legyél mindenkihez kedves.

2019. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tiszteletet ki kell érdemelni 😉
2019. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért zavar ez téged ennyire? Minden csoda 3 napig tart.
2019. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsian meghallgatnám a lány álláspontját is. Just to be fair.
2019. márc. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Balázska....
2019. márc. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Én azért kíváncsian meghallgatnám a lány álláspontját is. "



elmondtam mi az álláspontja. Ő azt mondja velem két mondatot se lehet beszélni én meg erre azt mondom hogy BIZONYOS emberekkel valóban nem beszélek még két mondatot se.

És ő ezen csoportban van így nyasgem.


Tessék ez a helyzet.

2019. márc. 4. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!