Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék elkezdeni ismerked...

Hogy tudnék elkezdeni ismerkedni lányokkal és fiúkkal?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és érdekelne, hogy tudnék elkezdeni ismerkedni lányokkal és fiúkkal. Kiskoromtól kezdve egy olyan életet éltem, ahol mindig bántalmaztak verbálisan, testileg és szexuálisan is, ezek mellett kiközösítettek, sokszor észre se vettek. A múltban volt egy mélyebb pont az életemben, amikor egy olyan lánnyal sikerült összejönnöm, aki ártó szándékkal lépett kapcsolatba velem, és 2 évig nem tudtam tőle megszabadulni. A legnagyobb hibát ott követtem el, hogy nem álltam ki magamért, amikor ő is bántalmazott verbálisan és testileg is, és sokszor volt, amikor feldagadt arccal érkeztem haza.


De a múltam nem túlságosan lényeg, inkább az, hogy ezekből fakadóan rettenetesen visszahúzódó lettem és nincsenek barátaim, de ezen szeretnék változtatni.


Tegnap voltam állásinterjún egy másik városban, és mivel jó idő volt, úgy gondoltam, hogy le kell győznöm a félelmemet, és odamenni egy lányhoz beszélgetni. Sikerült is, és az elején jól ment minden, majd a végére elég kínos lett, de nem túlságosan zavar, mert tudom, hogy ebből is tanulok és legközelebb jobb lesz.


Hogy tudnék odamenni úgy, és jól elbeszélgetni, hogy ne legyek unalmas? Ugyanígy fiúkkal is, persze nem azért, mert homoszexuális lennék, csak szeretnék haverkodni. Hogyha többen vannak lányok, illendő odamenni? Buszon hogy tudnék elkezdeni beszélgetni, vagyis miről, milyen témát hozzak fel?


Elegem lett a rossz életből és a magányból, ezért szeretnék változtatni, és szeretnék segítséget kérni mindenkitől, hogy gyorsabban fejlődhessek.


Előre is köszönöm!



2019. márc. 6. 08:53
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha figyelsz a testbeszéd jeleire, akkor észreveszed, mikor túl sok, mikor unalmas, amit mondasz, és mikor kell több részlet.

Az unalom, a szexuális vonzódás és egyébe jelek leolvasásához javaslom ezt a könyvet: [link]

2019. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!