Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért ézrem ilyen rosszul magamat?

Mért ézrem ilyen rosszul magamat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban megismertem közelebről az általános iskolai ideálomat.


Most 21 éves vagyok.


Kiderült hogy nem csak külsőre de belsőre is 10/10.


Most közölte velem, egy áltam elsütött poénra amiben azt érzékeltettem hogy komolyabban gondolom vele hogy ő nem keres kapcsolatot, csak egyéjszakásat.


Hírtelen mintha egy világ dölt volna össze bennem.


Már kb 2,5 órája egyhelyben ülök. Kb azt várom hogy kinyisson a konditerem hogy kiadjam azt a rettenetesen hírtelen jött szomorúságot amit érzek, amit eddig még soha mert nekem tényleg a tökéletes lányról van szó.


Nyílván nem házasodni akarok, csak egy esélyt második vagy harmadik talalkozasra és ha nem kapom meg azért legyen mert én voltam a béna vagy éppen nem számára megfelelő.


Nyílván van ilyen.


... de olyan mint a repülés. Jobban félünk mint az autóban, mert ha autóben szenvedünk ballesetet tudjuk hogy nekünk is volt közrejátszásunk. Ha nem is akkor is valamilyen szinten befolyásolhattuk volna.


A repülőn meg 2 elöl ülő idegen hibájábol lehet a baj, amire semmilyen kihatással sem vagyunk.


Ennek ellenére találkozzak vele arra az egyéjszakára? Vessek véget neki előtte, hogy “bocsi nem ugyan azt keressük”?


Olyan szinten klikkeltünk hogy kicsit értetlenűl állok és nem tudom mért ... mert nyílván ez egy normális elvárás felőle.



2019. márc. 7. 00:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amugy én vagyok a fiú. Ezt nem írtam le.
2019. márc. 7. 00:55
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerelmes vagy belé.


Tudom nem nagy vígasz, de az a nő aki blemegy egy egyéjszakásba annyit is ér. Egyetlen éjszakát. Dugd meg aztán felejtsd el. Ennyire jó.

2019. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Én is azt mondom, hogy dugd meg, azután emeld a kalapod. Én biztos ezt tenném.
2019. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Inkább értetlen, mert olyan szinten passzolunk hogy persze nem kapcsolatot de arra lehetőséget érdemelne ez a dolog.


Mert akivel csak leakarunk feküdni, nem beszélünk egésznap folyamatosan, csinálunk insider poénokat stb... azzal csak éppen eleget hogy meglegyen a dolog hogy tovább álhassunk.

2019. márc. 7. 01:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak fellángolás.
2019. márc. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy sok évig tetszett, de nem mertél közeledni hozzá, sokat fantáziáltál róla, elképzeltél egy teljesen tökéletes ideálképet, ahol őt erkölcsileg is és minden módon úgy láttad, mint akiben nincs hiba. Szembesültél a valósággal, ki akarja élni magát úgy tűnik, manapság gondolom sokan viselkednek így... Ha értékrendedbe belefér az egyéjszakás és ő is szeretné, akkor együtt lehetsz vele egy éjszakára, ha nem fér bele értékrendedbe és fáj, hogy csalódtál az önmagadban róla kialakított ideálképben, akkor lehet ez nem jó ötlet.
2019. márc. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

"ő nem keres kapcsolatot, csak egyéjszakásat."


Nem keres komoly kapcsolatot VELED, mert valamiben nem felelsz meg neki. Nem vagy elég jóképű, vagy nincs elég zseton, a másodikra tippelek, mert az egyéjszakásban sem lenne benne, ha nem tetszenél neki valamennyire.

Ha teszem azt Dan Bilzerian pókermilliomos nyomulna rá, hirtelen készen állna a komoly kapcsolatra.


Minden csaj akar tartós kapcsolatot, csak a megfelelő férfival. Ha ezt mondta neked, akkor te nem vagy neki megfelelő, csak minden magyarázkodást, meg kellemetlen kerülgetést el lehet kenni egy ilyen mondattal. Illetve valószínűleg egy lepedőt veled is érdemes összegyűrni, de többet nem.

Tehát három fajta pasi van: aki meg se dvghatja, aki megdvghatja, és akivel összejön. Téged is ezen a skálán helyezett el.

Istenem, a hölgy egy 10/10-es ribi, láttunk már ilyet. Használd arra, amire való és utána lépj át rajta.

2019. márc. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# Nem olyan lánynak tűnik. Plusz a parlament mellet élek és egy 2018as Ford Rangert vezetek.
2019. márc. 7. 07:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Most már kíváncsi vagyok, hogy milyen lánynak tűnik akkor.

Szerintem találkozz vele továbbra is, majd meglátjátok, hogy mi lesz belőle.

2019. márc. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyenek a szépek.
2019. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!