Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha társaságban barátkozni...

Ha társaságban barátkozni próbálok és ők egymás között beszélnek egy témáról akkor hogyan szóljak közbe én is úgy, hogy ne szakítsam őket félbe?

Figyelt kérdés

Tehát van egy csapat akikkel barátkozni próbálok. 4en 5en vagyunk. Én alapból csendes vagyok, de ők kedvesek és mindig odahívnak magukhoz. De legtöbbször csak halkan állok köztük és hallgatok, miközben ők egymás között beszélnek egy témáról valami pletykáról és én nem tudok hozzászólni ahhoz a témához. Jó lenne ha új témát tudnék felhozni, de hogyan hozzak fel új témát ha ők megállás nélkül beszélnek? Megszólalni se tudok köztük, és illetlenség lenne ha miközben ők beszélnek valamiről én hirtelen egyszercsak nekiálnék új témáról beszélni.


Mit tegyek? Megszólalni sem bírok melletük, nem akarok senki szavába vágni. De nem akarom, hogy unalmasnak tartsanak, változtatni akarok ezen.



2019. márc. 7. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Probálj meg magad lenni és kész. Nem kell kényszeresen mások után szaladni. Te ilyen vagy, kész. Nyilván ezt ők is tudják és így fogadtak el. Az, hogy Te önmagad unalmasnak tartod, még nem jelenti azt, hogy ők is, de ha mégis...akkor ők nem a Te köreid, ennyi. Engedd el ezt a hülye megfelelési kényszert. Ne akarj más ember lenni, mint ami vagy mert sose leszel boldog
2019. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!