Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hová lettek a rockerek?

Hová lettek a rockerek?

Figyelt kérdés

Kb 15 éve mikor tini voltam rengetegen voltunk, fiatalok, idősebbek. Acélbetkós bakancs, szimatszatyor, bőrdzseki, felvarrók... De punkot, se fiatal metálost se látni nagyon, vagy csak ritkán. A fiatalok többsége tök egyformán néz ki, nem látni szubkultúrákat, de még nagyon rock kocsmában se. Igaz ez vidék, itt lehet ez nem dívik. De tényleg hiányoznak, csak tinihordák jönnek-mennek bluetoothos hangszóróval, amiből bömböl Hiro, meg a többi (ez a jobbik eset, van amikor kisgrofó...).

Szóval hol van a rocker, punk, metálost.. stb utánpótlás?


2019. márc. 8. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ahova az emok, a tinidivatban jönnek mennek a stílusok
2019. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2019. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Akkor elég népszerű volt a rock, akkor ment a Depresszió a Viva Tv-n.

A Tankcsapda is második aranykorát élte, mindenki rocksztár akart lenni.

Szal igazából nem most van kevés, hanem akkor volt sok.

2019. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

A rock halott. Törődj bele. Nekem sem tetszik, de ez van. Hozzáteszem, a halálát nagymértékben az ilyen "speciális" külsejű és viselkedésű képviselői okozták.

Nem értem, hogy a rockzene szeretete miért kell hogy maga után vonja ezt az idióta attitűdöt. Én szeretem a rockot, metált stb. de amikor meglátok ilyen idétlen megjelenésű bandákat, rögtön elkap az ellenszenv.


Én hiszem, hogy ha a rockzene képviselői normális emberek lennének, máig a fénykorát élné a stílus.


Példák számomra szimpatikus előadókra:

Tóth Attila (Pokolgép)

Chris Jericho (Fozzy)

Sully Erna (Godsmack)

2019. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A Rockmaratonon. ;-]

De az sajna 1 évben csak 1x van.

2019. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
elmentek a csanyi piacra borért
2019. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hová tűntek az ősemberek? Vagy a dínószauruszok? Belőlük is sok volt régen, most meg nem látsz egyet sem, még a kocsmában sem, max csak hasonlót.
2019. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól még lehet valaki rocker, hogy nem öltözik " Acélbetkós bakancs, szimatszatyor, bőrdzseki, felvarrók"-ba...
2019. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Haha nekem is feltűnt hogy nincsenek főleg hogy én még a mai napig így tolom 😂

Ráadásul Londonba is, ahol a tankcsapdas, meg csomó másik felvarrós alkoholos filccel agyonforkált honvédségi málhazsákból egyetlen egy van az egész városban, az az enyém.

Néznek is az emberek... Gatyaláncot meg csuklószorítót már vagy 5 éve elhagytam, de a bakancs bármikor metetkészen figyel a szekrénybe.

27f

2019. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dehogy halott a rock hülyeségeket beszélsz. Rólam pl meg nem mondanád hogy rocker vagyok. Kicsi korom óta rockot hallgatok most 18 vagyok. Általába fekete csőgatya van rajtam egy fekete vans cipővel, meg nagyon ritkán valamilyen bandás póló (télen egy bélelt motoros bőrdzseki) + fültágítók, piercingek. Nem kell annyira túlzásba esni hogy bakancsot meg nem tudom milyen rikító színű tarajat kelljen viselni. És nincs már olyan hogy "szubkultúra" az régen volt. Pl attól hogy én legjobban a punkrockot szeretem még nem mondom magam punknak. Szóval hidd el vagyunk még páran. (Ja és rock mellet szívesen meghallgatok mondjuk egy Ice Cubeot vagy egy Snoop doggot esetleg scarlxrd, rich the kid)
2019. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!