Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi értelme a fbon...

Szerintetek mi értelme a fbon az olyan "isneretségnek" ahol lényegében 2 idegen ember van, csak mondjuk egy adott szituban ugyanaz a véleményük. Miért az a reakciója valamelyik félnek, hogy akkor rögtön be is jelölöm a másikat?

Figyelt kérdés
Most láttam egy csoportban, hogy néhány tagnak akár több ezer ismerőse is van, és ebből jó ha 50et ismer személyesen.
2019. márc. 9. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik olyan életfelfogás, hogy minél több dolog van meg neked valamiből, annál értékesebb, több, jobb, népszerűbb vagy másoknál. Ilyen az ismerősök, like-ok, kommentek száma is sokaknak. A másik oldal azoké, akik képesek egy ilyen emberre irigynek lenni vagy vágyakozni hogy ugyanolyan virtuális sikerélményben legyen részük.


Ehhez képest amiről írsz, még el is fogadható. Olyan ismerősökkel veszem körbe magam akiknek a társaságát vagy életszemléletét, véleményét kedvelem, hiszen egy közösségi oldal célja az ismerősi kapcsolatok fenntartása és létesítése.

Ennek még így is százszor több értelme van, ha a neten tartod a kapcsolatot ugyanabban a "buborékban" élőkkel, mint hogy bejelölsz random 5 ezer embert, hogy mások had irigyeljék hogy te milyen 'népszerű' lehetsz ennyi ismerőssel.

2019. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. "Nem oszt, nem szoroz", de ezt olyan értelemben mondom, hogy szerintem nem is jó, de nem is rossz, ha valaki ilyen indíttatással jelöl be embereket, nem tartom rossz dolognak. Azért van a facebook, hogy mindenki olyan módon használja, ahogy szeretné.
2019. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!