Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miről beszélgessünk a barátaim...

Miről beszélgessünk a barátaimmal? 17/f

Figyelt kérdés
Bentlakásos suliban élünk már 4 éve. Mivel idén érettségizünk, folyton az vizsgákról, egyetemről, suliról beszélünk. Na meg a csajok, sport, hírek, illetve az életünkről. Valami teljesen új kellene.
2019. márc. 12. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgokról
2019. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

". Na meg a csajok, sport, hírek, illetve az életünkről. Valami teljesen új kellene."


Ezeken kívül mit akarsz te még beszélni?!

Így sztm teljesen jó.

2019. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Járjatok el közösen sportolni, arról is lehet beszélgetni.
2019. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szoktunk sportolni, röpizünk, focizunk, zenélünk is közösen.
2019. márc. 12. 16:03
 5/16 anonymousreview60 ***** válasza:
Valami más ott a baj. Témát mondtál eleget. Ha az élet sem ad elég témát, akkor nincs is életetek.
2019. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van életünk és mindig jól elvagyunk, csak most egy konkrét témáról akartunk beszélni.
2019. márc. 12. 16:45
 7/16 anonim válasza:

Szerintem lehet ott valami komolyabb baj, vagy csak simán nyomorékokkal laksz együtt...

A csajokról való beszélgetés szerintem mindig jó, persze teljesen más a helyzet, hogy ha a csapatból valaki nem vonzódik a nőkhöz. Esetleg még ez lehet a probléma.

Esetleg nincs e az iskoláokban egy lelkigondozó? Az lehet, hogy tudna segíteni

2019. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h meleg lenne köztünk, mivel mindenkinek barátnője van. A lelkigondozó meg annyit ért hozzá, mint Gyurcsány az államvezetéshez. Úgyhogy nem bízunk benne. Amúgy semmi problémánk nincs, csak valami izgit akartunk.
2019. márc. 12. 17:07
 9/16 anonim válasza:
Szerintem komoly bajaid lehetnek a lanyokkal! Ne haragudj, hogy ezt kérdezem de biztos nem vagy buzeráns? Egy kicsit sem? Neha egy kis melegedes a fiukkal a koliban vagy valami?
2019. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Ha mindenkinek barátnője van, akkor az jó dolog, remélem szeretitek is egymást, a barátnőitekkel...

A politikát inkább mellőzzük, bár "nem értem mi baj lehet Gyurcsánnyal" :D

Szerintem kezdjetek el egy közös sorozatot, vagy esetleg gamerkedjetek, az mindig összehozza az embereket...

Remélem, hogy az előttem válaszolónak nincs igaza, bizonyára mindnyájan komoly heteroszexuális fiúk vagytok

2019. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!