Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem vagyok sikeres?

Miert nem vagyok sikeres?

Figyelt kérdés
Most ebben a pillanatban gondoltam bele hogy miert nem vagyok sikeres az életemben. Hogy az emberek miert nem keresnek hogy segitsek vagy akarmit kerdezni tolem. Én arra jottem ra hogy keveset beszelek emberekkel, es keveset is ismerkedek uj emberekkel. Mert akinek nagyobb az ismeretsegi kore azok sikeresebbek mindenben, mert motivalva vannak,es azokhoz az emberekhez jobban gyűlnek az emberek akik beszelnek szemelyes tapasztalataikrol vagy akatmihez hozza szolnak, amit meghallanak es ugy erzik hozza kell szolnia. Meg azt is megertettem hogy az emberek az erosebb jellemu emberekhez huznak, ez altal beszolnak a kevesbbe nepszeru emberkenek hogy imponaljon az erosebbiknek. Azok az emberek akik beszolnak es a masik ember vissza vag jobban tisztelik mint aki nem szol semmit, sokszor nekem is beszolnak de nem jut eszembe semmi frappans oltas, majd csak sokkal kesobb gondolok bele hogy mit mondhatam volna. Szeretnem ha leirnatok a sajat gondolataitokat errol a temarol.

2019. márc. 12. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás:"Ha tisztelsz taposnak,ha taposol,tisztelnek."
2019. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy oldal, az hasonlóról szól (hogy legyen sikeres valaki), csak sajnos angol nyelvű.

[link]

2019. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!