Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Személy megtalálása -hogyan?

Személy megtalálása -hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő: adott egy személy, akit a Facebookon ismertem meg. Ő jelölt először, én meg -bár nem ismerem- visszaigazoltam. A való életben még soha nem találkoztam vele. Nincs meg nekem semmilyen elérhetősége, a Facebook profilja az egyetlen kontaktom hozzá, de azt már egy ideje egyáltalán nem használja, ezért, ha ott írok neki üzenetet, nem veszi észre. Szeretném felvenni vele a kapcsolatot, de ebben a helyzetben mit tudok tenni? Közös ismerősöm nincs vele, az ő ismerőseinél -akik nekem ismeretlenek- próbáltam privát üzenetben érdeklődni felőle, hátha ők tudnak valami elérhetőséget adni hozzá, de sajnos egyikük sem tudott segíteni. Tudnátok nekem adni néhány ötletet, hogy tudnék a nyomára bukkanni? Köszönöm!



2019. márc. 12. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha akarna veled kapcsolatot teremteni,visszairna. Reszerol ez a szokasos pattintas.

Amit jelenleg csinalsz,az beteges tapadas. Kellemetlen helyzetbe hozod. El kellfogadni,h nem mindenki akar tovabb baratkozni. Mindenkivel elofordul varatlan visszautasitas. Olyankor tovabb kell lepni es massal ismerkedni.

2019. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Ezt elfelejtettem leírni, de nem arról van szó, hogy le akar pattintani. Mivel nem ismerem személyesen, nem fogadtam el rögtön a felkérését, hanem csak hónapokkal azután, hogy ő jelölt. Ő viszont addigra teljesen inaktívvá vált a Facebook-on, ezért nem is vette észre, hogy visszaigazoltam, és üzenetet írtam neki.

2019. márc. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!