Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg nem "szokás" kávézóba...

Tényleg nem "szokás" kávézóba vagy kajáldába egyedül beülni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul vagy sem en szoktam jarni.
2019. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a szokás otthon, külföldön élek, itt elég gyakori.

Sokan beülnek tanulni órák közti szünetekben az egyetem melletti kávézóba, én is.

Illetve ha várnom kell pár órát valahol a városban, szintén be szoktam ülni egy könyvvel. Meg olyan is volt már, hogy a páromat vártam, mert ott találkoztunk.

De azt is el tudom képzelni, hogy célirányosan csak emiatt menjek beülni egy kávéra, és olvasni, gondolkodni, rajzolni, kikapcsolódni kicsit, ha nincs annyira hangulatom az emberekhez, hogy valakivel menjek, de nem szeretnék teljesen egyedül lenni.

Dolgoztam is kávézóban, idős nénik/bácsik is gyakran jöttek egyedül, egy könyvvel vagy újsággal, de fiatalok is ebédszünetben.

2019. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mikor Londonban jártam, rengeteg ember ült bent egyedül. Számomra ez is normális, nem látok benne problémát, ha ki szeretnél kapcsolódni, azt teheted egyedül is.
2019. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Horribile dictu, színházba is szojtam egyedül menni.
2019. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem kajáldába, főleg ebéd időbe rengetegen ülnek be egyedül. És a kávézók is egyre inkább otthon filingesek, kanapékkal, dohányzó asztalokkal, ahol jól esik egy magazinnak, könyvvel jól bekucorodni. Szóval ha egyedül akarsz menni akkor menj nyugodtan.
2019. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha egyedül vagyok és megéhezem, akkor beülök egy kajáldába, nem nagy kaland. Mondjuk direkt nem szervezem így, akkor kerítek hozzá társaságot. :)

A betegesen féltékeny exem akadt ki az ilyeneken rendszeresen, szerinte aki egyedül ül egy ilyen helyen, az pasit akar fogni. Muhaha.

2019. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lenne szokás? Én rengeteg embert látok így. Magam is szoktam egyedül menni ha munkatársaim épp nem érnek rá én meg éhes vagyok. Néha kifejezetten jó is az a pár perc csend.
2019. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Pasit fogni, ugye ez nem komoly?


Hát én soha többet, csak egy kávét akartam meginni, komolyan, csak egy kávét szerettem volna... Senki nem volt egyedül.


Itt még a mekiből is kinéznek egyedül, de az még annyira nem gáz, de kávézó...

2019. márc. 14. 19:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás? Nem tudtam. Meló ügyben gyakran kell mennem Budapestre. Ilyenkor mindig egyedül megyek mindenhová. Még enni és kávézni is :) sosem éreztem ezt furcsának.
2019. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem volt egyedül"


És? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy mindenki elkezdett ujjal mutogatva nevetni, csak mert egyedül vagy.

2019. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!