Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te maradnál ebben a társaságban?

Te maradnál ebben a társaságban?

Figyelt kérdés

Kis ideje járok ide, kislétszámú társaság, a vezetőnek már néhányszor volt hozzám kissé csípős megjegyzése, viccesen rosszindulatot feltételezett rólam, persze csak vicc volt :/

Legutóbb viszont az életem egy elég jelentős döntését vonta kétségbe kioktatóan (és egy mosollyal), holott semmit nem tud a körülményekről. Ez eléggé rosszul esett. Amúgy segítőkész szokott lenni.

A többiek közül vannak szimpatikus emberek, de akivel barátság is kialakulhatna, olyan nincs (korkülönbségek miatt).

Jobb ilyen jellegű társaságról nem tudok.

Te mi alapján döntenél, hogy mennél vagy maradnál?



2019. márc. 15. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a többiekkel jól érzem magam, akkor egyetlen ember miatt egész biztosan nem hagynám ott a társaságot, egyszerűen csak leszarnám magasról, amikor valamit beszól vagy kioktat.
2019. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igazat adok az 1. válaszolónak


Ha a többiek figyelnek rád és jól érzed magad abban a társaságban, nem szorongsz vagy ilyensmi, akkor szerintem

maradj ott, csak ne foglalkozz azzal az 1 emberrel...

Ja és egyébként milyen társaság az hogy ott "vezető" van? Nekem ez kicsit furcsa mifelénk ilyenek nincsenek :D

2019. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!