Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Te maradnál ebben a társaságban?

Kis ideje járok ide, kislétszámú társaság, a vezetőnek már néhányszor volt hozzám kissé csípős megjegyzése, viccesen rosszindulatot feltételezett rólam, persze csak vicc volt :/

Legutóbb viszont az életem egy elég jelentős döntését vonta kétségbe kioktatóan (és egy mosollyal), holott semmit nem tud a körülményekről. Ez eléggé rosszul esett. Amúgy segítőkész szokott lenni.

A többiek közül vannak szimpatikus emberek, de akivel barátság is kialakulhatna, olyan nincs (korkülönbségek miatt).

Jobb ilyen jellegű társaságról nem tudok.

Te mi alapján döntenél, hogy mennél vagy maradnál?

Keress kérdéseket hasonló témákban: sértés, sértődés, alkalmazkodás, konfliktus

márc. 15. 15:44  Privát üzenet  

A válaszok
Ha a többiekkel jól érzem magam, akkor egyetlen ember miatt egész biztosan nem hagynám ott a társaságot, egyszerűen csak leszarnám magasról, amikor valamit beszól vagy kioktat.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 15. 15:58 Privát üzenet

Igazat adok az 1. válaszolónak

Ha a többiek figyelnek rád és jól érzed magad abban a társaságban, nem szorongsz vagy ilyensmi, akkor szerintem

maradj ott, csak ne foglalkozz azzal az 1 emberrel...

Ja és egyébként milyen társaság az hogy ott "vezető" van? Nekem ez kicsit furcsa mifelénk ilyenek nincsenek :D

# 2/2Időpont márc. 15. 17:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy az emberek lealkoholistázzák azt, aki magában iszik néha-néha otthon, de teljesen okénak tartják, ha valaki gyakran iszik társaságban sokat?
Ha társaságban barátkozni próbálok és ők egymás között beszélnek egy témáról akkor hogyan szóljak közbe én is úgy, hogy ne szakítsam őket félbe?
Hogy érvényesüljön egy csendes, hallgatag ember egy társaságban?
Mit tegyek ha munkahelyen, társaságban, ha emberek között kell lennem, akkor nagyon feszült vagyok? Szokjak rá a felesre? Akkor mindig könnyebben ellazulok.
Egy nagyobb társaságban közösségben miért nem fogadnak el? (Többi lent)
Miért csak nagyobb társaságban tudom jól érezni magam/ beszélgetni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!