Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan bánatos és magának...

Miért olyan bánatos és magánakvaló rengeteg ember?

Figyelt kérdés

Mindig egy életvidám folyton viccelődő lány voltam.

Viszont mostanra azt látom hogy az emberek többségét ez v zavarja. Kedves figyelmes lánynak tartom magam, mégis csak a megbántás és fájdalom amit eddig kaptam. Ma azt mondanám 23 évesen fordítok az egészen,legyek talán énis "magányos" magamba fordulós??


2019. márc. 16. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Isten őrizz, ne viccelj!

Amennyi életunt, megkeseredett, mogorva emberrel találkozok én is nap mint nap (főleg itt a gyakorin), üde színfoltként tudok tekinteni minden életvidám, mosolygós egyénre :) Maradj bátran ilyen!

Hidd el, ha jó helyen vagy és jó időben, akkor nagyon feldobhatod ezzel a kisugárzással más emberek kedvét.

2019. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Miért mi a szarnak kéne örülni ebben a szarhalom országban? A csúti mocsok tolvajkodásainak?

A kilátástalan filléres trágya életnek? A minden nap látott hallott mocsok csalásoknak korrupciónak ? A szar fizetésnek? A szar munkának? A csaló főnöknek aki még túlórát se fizet?

vagy minek kéne örülni?

2019. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Attól még mert valaki magánakvaló, még nem vonja maga után, hogy bánatos vagy magányos... Nem mindenki szeret a semmiről pofázni vadidegenekkel.
2019. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg a kutyákat, ahogy fejlődnek. Kiskorukban játékosak, szaladgálnak, bohócok tudnak lenni. Ahogyan növekednek, úgy komolyodnak a maguk szintjén, és a játék már nem olyan lesz nekik, mint régen volt, sőt van, amelyik el is hagyja azt. Az emberek is hasonlóak...
2019. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Kettes: Sok mindennek lehet örülni.


Van víz a lakásodban? Van mit enned? Van változatosság abban, amit eszel? Be van hozzád kötve a villany? Járhatsz iskolába? Van lehetőséged rá, hogy megtanulj írni és olvasni? Feltételezheted, hogy nem fogsz meghalni 30 éves korod előtt? Van lehetőséged a szórakozásra? Jár neked egészségügyi ellátás? Van számítógéped? Van telefonod? Vannak rokonaid? Virágoznak a fák tavasszal? Vannak a közeledben állatok akiket nézhetsz? Van a közeledben zöld növény? Eltudsz menni fél napra nyaralni? Jár neked legalább heti egy nap, amin azt csinálhatsz amit szeretnél és nem kell dolgoznod? Van rá lehetőséged, hogy jobb anyagi helyzetbe kerülj a halálod előtt és ne csak a gyerekeid tudjanak szép lassan felemelkedni?


Nem azt állítom, hogy nem lehetne jobb, de azért, ha a zsidók tudtak egy-egy szagnak örülni a táborokban, akkor mi nehogy már ne tudjunk örülni, hogy Magyarországon/Európában/félig-meddig nyugati életkörülmények között élhetünk.

2019. márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Eltudsz menni fél napra nyaralni?"


A fél napos nyaralás az mit jelent? Én olyanról még nem hallottam

2019. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A félnapos nyaralás az, amit az emberek 1/3-a nem engedhet meg magának ma a Földön. Reggel elindulsz és délutánra otthon vagy ;)
2019. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sok a stressz, probléma Olyan dolgok miatt is ahol normális esetben nem kellene aggódni.

Itt Magyarországon ha meghallod hogy Trianon akkor máris depressziósnak kell leenned és sírnod a határon túli földekért.

Szerintem nem attól élet az élet ,hogy juhhu van víz meg kaja .Ezek alapvető szükségletek.

Ha mindenkinek meglenne az amit a Maslow piramisban felsorolnak akkor az emberek nagy százaléka boldogabb lenne.

De attól még ,hogy valaki nem énekelve vidáman szökdécselve kis kosárkával megy el a boltba attól még nem biztos ,hogy magába van fordulva.

Lehet te közeledsz úgy ,hogy nincsen hozzád kedvük.

2019. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!