Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik instagram fiók volt...

Melyik instagram fiók volt számodra eddig a legvisszataszítóbb?

Figyelt kérdés
Azok közül,amiket eddig láttál milyen instagram fiók volt eddig a legunszimpatikusabb számodra és miért?

2019. márc. 16. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Az összes.
2019. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Furcsa de nekem valahogy maga az Instagram taszító ezt nem negatív értelemben mondom csak egyszerűen taszít és nem tudom miért. Talán nem merem kifejezni magam mert félek hogy elutasítanak érte és furán néznek rám. Így jobban belegondolva viszont ennél furábban már nem tudnak úgyhogy nincs is mit veszítenem. Lehet csinálok én is.
2019. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Az összes tizenéves, huszonéves, harmincas nőé. És mivel csak kb. ők vannak instagramon, ezért az összes.
2019. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem láttam még nem visszataszító IG fiókot. Ott csak eleve mentálisan sérült emberek vannak (kivéve persze azok, akik nem magukról tesznek fel képeket, hanem mondjuk tájképeket, vagy festményekről, vagy bármi értelmesről, de ez ritka).
2019. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Konkrét fiókot nem linkelek, mert kb. az összes bloggertől, különösen a kaja, utazós, fitnesz, stílus bloggerektől ráz a hideg.


1. annak mi értelme van, hogy hetente feltöltesz fotót egy fél adag csirkerizsről Erős Pistával a tetején?

2. frusztrál, hogy a 20 éves (hím)3.14csa a legkékebb tengerhez eljut 2 hétre - mi az istenből? :D Ja igen, dolgozzak meg érte, köszi a tippet.

3. csak felsőtestre edző srácok, csak seggre edző lányok, olyan gyakorlatot mutogatnak, aminek semmi értelme (mintha promotálni akarnák, hogy le kell sérülni), olyan gépeket használnak bizonyos gyakorlatokhoz, ami nem arra való (hadd ne részletezzem)

4. az összes a momfit jeanst párosítja a fekete garbóval és fehér sneakerrel. Jaj de egyedi.

2019. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

En szeretem porgetni az instat, de csak olyan dolgokat kovetek be, amik erdekelnek: erdekes fotos, muveszettorteneti, tortenelmi "blogok", alkotok: ekszereszek, illusztratorok, festok, szobraszok, es orvosi, patologiai es taxidermia temaju dolgokat. Szoval ha csak a sajat erdeklodesi koretre megy ra az ember, akkor nagyon jo dolgokat lehet ott latni.

Nekem az instapitsak, a gyurosjozsik meg a nyilvanosan szoptatos momzillak teljesen kimaradnak.

2019. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Látom a fogyatékos instaqrvák itt jártak, és besértődtek. Nagyon helyes. Szomorú, hogy valakinek ennyire nincs élete és baromi szánnivaló.
2019. márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondoljátok az Instát ennyire ördögtőlvalónak,amikor facebookot meg nyugodtan pörgetitek? Ugyanaz a kategória,csak az intagram sokkal jobb,kezelhetőbb,meg értelemesebb. Persze annak,aki jól használja.

Nem értem mi lehet annyira "szánalmas" meg "szörnyű" abban hogy ha valaki olyan tartalmat követ/vagy akár generél,ami érdekli? Pl művészetek,fotók,sminkek,festmények,állatok... bármi. Ha nem tetszik valami nem kell követni,nem kell nézni a szomszédok ebédjét meg a rokonok ballagási fotóját,ez nem a facebook.

Ha csak azt válogatod ki ami neked tetszik,akkor nem is találkozhatsz ilyen "instapitsás" tartalommal. Ahhoz előbb lájkolnod és követned kellett. Tehát ha ilyet látsz mindenhol,arról te tehetsz. Érdekes módon én nem látok ilyesmit az instámon,mert nem ezeket követem/figyelem.

2019. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legjobb.magyar.csajok - nem is tudom ki jelentette... ;)
2019. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!