Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van ilyen hely vagy lehetőség...

Van ilyen hely vagy lehetőség ahol mozinézésre lehet keresni embereket?

Figyelt kérdés

Tehát van 2 ember aki meg akar nézni egy filmet moziban de egyedül nem akarnak elmenni. Ezért szeretne valakivel elmenni

Erre csak most gondoltam mert igaziból 2 éve (Az Ébredő erő óta) egyedül járok kb moziba... Van nagy ritkán, hogy barátokkal de igaziból egyedül szoktam :/

Most is lett volna egy a Marvel Kapitány amit meg akarnék nézni de senkit nem érdekel VAGY megnézték a barátaim nélkülem mert nem értem rá...

Érdekelne vannak-e hozzám hasonló emberek akik egyedül szoktak mozizni és ők is szeretnének együtt menni, társaságban.

Van rajtam kívül ilyen? Hol lehet ilyen célokra embereket találni?

19/F



2019. márc. 17. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, sehol. Moziban kussolni kell, nem haverkodni. Azt majd utána. Ne rontsd el a többi mozizó élményét vihogással meg flörtöléssel.
2019. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mindenki beszél mindig és vihognak. Ez IS a lényege, a közös filmezésnek. Ne várd el, hogy 150 ember kb kussban fogja nézni és még arra is figyel nehogy hangosan vegye a levegőt és halkan rágja a nachot vagy popkort... JÉÉÉZUSOM

Akkor ha ezek zavarnak ne is járj moziba, látom, hogy nem neked való!

2019. márc. 17. 13:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hova jársz moziba de errefelé az emberek kultúráltan, csendben nézik a fipmet max. Nevetnek a poénokon. Ha röhögcsélni akarsz kávéházba menj, ne moziba.
2019. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a film, akkor azt mindenki csendben nézi. Egyedül szeretek járni, a látvány és hangzás miatt nézek meg filmeket moziban. Egyszer vittek csak randira moziba, de pechje volt a srácnak, a film nagyon érdekes volt, ezért én _néztem_. Moziba nem az általad leírt társasági élmény miatt mennek többségében. Hanem azért mert otthon nem fogja a film ugyanazt a látvány és hangzás világot adni. Úgyhogy egyedül járni jobb. Ott tényleg rá tudsz hangolódni az egészre és nincs egy hülye se aki elrontsa az élményt. (esetleg olyan emberrel megyek, aki hozzám hasonlóan filmet néz és nem baromkodik)
2019. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Budapest

De érdekelnek ezek a filmek, nem az emberek vagy a kávé érdekel :D

Itt beszélgetnek vagyis nyílván nem hangosan, suttogva, nem is hallod te igaziból. Teljesen megeszokott és engem személy szerint nem zavar. Nagyon unalmas ha csak nézed és nem tudod kivel megbeszélni vagy ilyesmi... Vagy ha valamit nem értesz vagy valamit észreveszel stb. stb. Aki moziba jár az tudja. Barátaimmal is így szoktuk, csak nem mindig érdekli az őket ami engem vagy korábban premieren megnézik szóval kéne ilyen hely vagy emberek akik olyanok mint én :)

2019. márc. 17. 13:35
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó mi sem 0-24 pofázunk, hanem nézzük és közben ha van valami akkor...

Nem beszélgetni járok a moziba, csak értitek... Ha van valaki veled akkor nyilván beszélgetsz vele meg ilyesmi.

Ha izgalmas is lehet szerintem de ez függ a film stílusától. Egy marvel film mint ez az teljesen más, vagy valami horror.

2019. márc. 17. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Szóval az a kérdésed, hogy ciki-e egyedül moziba menni, és hogy van-e ilyen oldal, ahol mozizáshoz találsz partnert. Nem tudok róla. Én sem szeretnék egyedül moziba menni, talán még sosem voltam. Mondjuk 19 évesen még elmegy. Beülsz, megnézed a filmet, ha a környezetedben nem találsz senkit. Annyira nem vészes, csak kellemetlen. Sötét van, senkit nem érdekel, hogy egyedül vagy-e. De az érzést így belegondolva meg tudom érteni. Jobb legalább ketten menni. Nem azért, hogy pusmogjunk a film alatt, hanem azért, mert a helyedben én is így éreznék. Mondjuk én nő vagyok, de nem szeretnék egyedül beülni egy filmre. Ez kb. olyan, mintha étteremben kellene egyedül gyertyafényes vacsorára menni.

Egyetlen egyszer mentem el nyárnyitó fesztiválon egyedül egy Neoton koncertre. Nagyon szarul éreztem magam, mert körülöttem mindenki párban, vagy baráti körrel volt. Soha többet. Szóval tudom, miről írsz, mert már átéltem ilyet.

2019. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves #7, köszönöm szépen a kommented, igen valóban kellemetlen, főleg ha mind két oldaladon random idegenek vannak az kellemetlen :/

Én sem szeretnék már, elég volt eddig, erre is elmehettem volna, volt rá időm, csak egyszerűen már belefáradtam meg gáz egy kicsit nekem :(

Sajnálom, hogy nincs de értékelem, hogy megértesz. Köszönöm neked!

2019. márc. 17. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig sikerült film után megbeszélni a dolgokat, nem közben kellett csacsorászni, valami szuperember lehetek.
2019. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miért várjak a film végéig ami mondjuk a 12. percben történt? Megemlítem, hogy látta-e azt a kameót vagy valamit... Nem is fog rá emlékezni VAGY mivel nem szóltam le is maradt róla :(

PL: Ready Player One, annyi utalás van abban a filmben, el nem tudom képzelni annak a nézését beszélgetés nélkül :D Annyira abszurd :)

2019. márc. 17. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!