Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt az "élet" a...

Milyen volt az "élet" a facebook előtt?

Figyelt kérdés
Én 12 éves lehettem mikor elkezdett terjedni a facebook, szóval nemtudom milyenrk voltak akkor, a felnőttek közötti kapcsolatok.

2019. márc. 19. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfogsz lepődni a válaszon,de kezd a facebook kihalni. Egyre többen távolodnak el tőle,és helyette az instát nyomják. Főleg a fiatalok.
2019. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hideg, sötét és szomorú...


1: Az insta és a facebook egy és ugyan azon cég terméke csak más köntösben.

2019. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor nem voltak gyors üziküldő appok mellesleg sokba került az internet /telefon akkor sokkal több volt a személyes kommunikáció. többek között azt sem ide írtuk ki hogy "hogy a bal lapockám alatt 2 cm-rel fáj akkor mi bajom lehet?" hanem elmentünk a rendelőbe útközben találkoztunk ezzel azzal. váróban a többiekkel beszélgettünk nem telefont nyomkodtunk ...(na ez csak egy hülye pl volt:) de amúgy ugyan ilyen :) de lassan remélem elkezdjük újra értékelni a személyes kapcsolatokat/kommunikációt
2019. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi fotót biztos senki nem keszített magáról, mint most. Én akkoriban többet telefonáltam haverokkal, nekem mozgalmasabb volt az élet, majd megpróbálok ehhez visszatérni, mert hiányzik. Különben ilyen sem létezett, hogy képek likeolgatása, szóval a parkacsolatok létrejöttében sem volt szerepe ilyen szinten, mint néhány mai fiatalnak. Iwiw volt, de ott nem volt üzenőfal. Amig volt messenger erdekesebb volt az internetes kommunikacio. Ott csak azzal kommunikaltal akivel valos kapcsolatod is volt, azonkivul, hogy egyszer ketszer talalkoztatok, de kulonben semmi kozotok egymashoz. :)
2019. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Facebook vagy instagram, teljesen mindegy, nekem is van mindkettő. A lényeg, hogy szerintem a társkeresés hátrányára van, mert egyből azt nézik, hogy ki milyen népszerű online.
2019. márc. 19. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Előtte az MSN meg az Iwiw volt a menő, de a korlátozott net miatt, max este léptek be az emberek vagy a suliban, munkahelyen.

Vagy ott volt a Chat.hu.

Szal már akkor is ment, egyesek, köztük én is ismerkedtek ott, egyáltalán nem volt rossz, lehetett vadászgatni, viszont nem ez töltötte ki a napunkat.


Egyébként, akinek van esze nem csak azt nézi, hogy mid van feltöltve.

Itt szerintem totál érvényes az, hogy a kevesebb, néha több.

2019. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan mint most, kb. senki nem facebookozik már.
2019. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 esetleg nem tesznek közzé annyi mindent, de ugyanúgy mindenki fent lóg...
2019. márc. 19. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Éltem előtte is, amikor még a számítógép, elektromos kütyük nem voltak totál elterjedve. Szerintem jobb volt, mert az emberek kénytelen-kelletlen, de jobban egymásra voltak utalva.
2019. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!