Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért furcsa egyedül buliba...

Miért furcsa egyedül buliba menni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 01:48
1 2
 1/12 Vree ***** válasza:
100%

Mert senki sincs ott, tehát nyugodtan megtarthatod otthon is


Ja hogy ilyan buliba ahol mások is vannak?...az nem fura (kit érdekel, hogy hogyan érkezel?)


Fura max az, ha ismeretlenek bulijába állítasz be

2019. márc. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen buliba?

Kevésbé ismerős házibulijába meghívás nélkül, vagy pedig nyilvános helyen tartott buliba?

Az első eset nem 'furcsa', hanem pofátlanság, a második teljesen természetes dolog.

Nehogy már csak azért szedj fel valaki, hogy elmenjen veled bulizni...

2019. márc. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Mert van egy olyan társadalmi nyomás, hogy "Jé! Te egyedül vagy? Érteeed? Pár nélkül?"

Amúgy szerintem ezt az érzést el kell nyomni, különben a másik nem, hogy a fenében találna ránk?

2019. márc. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilvános bulira (pl. egyetemi) értettem. Szerintem sem furcsa, általában találok valakiket akikhez csatlakozhatok, csak van egy másik tábor aki viszont lekezelően kezel, és furcsállja.
2019. márc. 22. 06:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felénk is kinézik azt aki összevissza csapodik idegenekhez, latasbol ismertekhez, ismerősokhoz (akik nem barátok), olyan maganyos vandornak tűnik akivel valtasz ugyan par normalis szot, de inkabb menekulsz tole
2019. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
A maganyos farkas tulajdonság az valahol taszito. Azert
2019. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az égegyadta semmi furát nem látok benne. Nem is értem a kérdést. Ha egyedül vagyok és meghívnak már csak azért is elmegyek, hogy ismerkedjek.
2019. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"A maganyos farkas tulajdonság az valahol taszito. Azert"

Ez furcsa nézet, és nem értem miért?

Ha épp nincs senki akivel elmenj, és ilyen lehet, akkor inkább kihagyod? Ez inkább beszariságnak tűnik nekem kihagyni ezért egy jó bulit. A buliba azért is mész hogy ismerkedj, vagy tévedek?

Azért ment a zöld.

2019. márc. 22. 09:25
 9/12 gabesz147 ***** válasza:
100%
Szard le, hogy ki mit gondol, ne másoknak akarj megfelelni.
2019. márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Na ahogy látom normális emberek is akadnak itt (gabesz) ja ám fogalmam sincs miért vannak az ilyesmik. De én általában mindenki véleményét letojom és úgy csinálom a dolgaimat ahogyan úgy vélem hetes. Amúgy antiszociális vagyok szóval még sosem voltam bulizni és nem is fogok. Az amit a többi embertől hallok bőven elég. Nem is értem holyan lehet hetente akár többször is élménnyel bulizni na mindegy.
2019. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!