Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Ti mit tesztek, ha egy...

Fiúk! Ti mit tesztek, ha egy barátotok, ismerősötök lekuϘvázza a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Tök kínos szituáció. Persze az említett barátnő közel sincs a rágalomhoz, de erre mit lehet mondani azon kívül, hogy "nem az"?

2019. márc. 22. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az a barát, vagy ismerős nem a barátom többé. Tettlegességig nem mennék, mert az bűncselekmény, de ha valaki egy szerettemet ócsárolja, azzal nem ápolok a továbbiakban semmilyen kapcsolatot.
2019. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű, hogy megvèded a barátnőd és ha kell megszakìtod a kapcsolatot a haverral. Szituáció függő is, hogy milyen kontextusban mondta, komolyan gondolta - e, bocsánatot kért - e stb..
2019. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Kiröhögöm és otthagyom.
2019. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Asdfgh1 válasza:
75%
Én megvédeném őt és oda mennék ahhoz az ismerőshő/baráthoz és mondanám neki először hogy bocsánat és ha folytatja akkor meg verném!Nem érdekel hogy erősebb-e vagy nem az a lényeg hogy ki mertem állni ellene!
2019. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
21.század a papucsokról szól :D Ha valaki ilyet mondd annak nyomos oka van rá.Esetleg tud valamit
2019. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem tud valamit,csak irigy. :D
2019. márc. 24. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudhatod :D Csináltam én is volt belőle sértődés (Lassan 12 éves barátság) de aztán nekem lett igazam :)
2019. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy tudom. Egyaltalan nem kurv4 a csaj, meg nem is fekudt le senkivel, nem is oltozkodik ugy, es nem is sminkeli magat, tehat semmi olyan nincs benne amiert azt lehetne mondani hogy egy kurv4.
2019. márc. 25. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a tied nem az :D De elég sok van :) Bár sose tudni mivan a motorháztető alatt
2019. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!