Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet azt feldolgozni...

Hogy lehet azt feldolgozni hogy egy kocsmàban olyat bevertek nekem hogy elàjultam?

Figyelt kérdés
Én csak sörözgettem és egy àllat belémkötött. Felhúzott nagyon behúztam neki de hiàba. Visszaütött de olyat hogy elàjultam szóval kiütött. Kivittek a kocsmàból ott kint tértem magamhoz. Aztàn hazamentem fàjt a fejem eléggé de végül nem mentem orvoshoz azóta màr helyrejöttem. Még most se tudom feldolgozni. Azóta màr nem itthon edzek, elkezdtem kondiba jàrni és szét akarom gyùrni magam de nagyon. Nem birom ezt feldolgozni raadasul semmit nem is csinàltam. F

2019. márc. 23. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk a behúztam neki az nem éppen semmi.
2019. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó de nem én kötözködtem. Én semmit nem csinàltam ö kezdett. Màr nekem jött volna igyis úgyis azért tàmadtam.
2019. márc. 23. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha annyira sörözni akarsz lehet kapni a boltban is. Vendéglátói haszonár nélkül. És balhé sincs belőle. Feldolgozni? Mi vagy te pszichés beteg? Nem, csak egy kocsmatöltelék aki ha kell, verekszik is. Barom.
2019. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Drazicc ***** válasza:
37%
Ha nem te ütöttél volna elsőnek akkor feljelenthetted volna őt. Ne emiatt gyúrjál mert az esztétikai sport, avval nem tudod megvédeni magad, bár a legtöbb primitív ember azt hiszi, hogy amennyire kigyúrt valaki annyira ütőképes is, tehát ha jól kigyúrod magad legalább nem mernek beléd kötni. Küzdősportolj ma meg akarod tudni védeni magad, vag hordj paprikasprayt.
2019. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Visszanyalt a fagyi. Máskor ne igyál annyit.
2019. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
A kűzdősport valóban jót tehet.
2019. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyik megoldás csuklópántos edzet vipera hasznålata fatuskón , ugatnak zutty mínusz 2 fog . Måsik paprikaspray fújås kitérės rárugás elsėtálås .
2019. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg épp azt próbálja feldolgozni, hogy te behúztál neki.
2019. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
LOOOL
2019. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vree ***** válasza:
100%
Ha emiatt abbahagytad a kocsmázást és helyette kondizol, akkot tiszta haszon volt a történet
2019. márc. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!