Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 25 fölöttiek! Hány fős volt...

25 fölöttiek! Hány fős volt az általános iskolai osztályotok, és ebből hánnyal vagytok még minimum köszönő viszonyban?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
30 fő. Öt éve nem találkoztam senkivel.
2019. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
25en ballagtunk ha jól emlékszem, több mint 10 éve. osztálytalálkozónk nem volt még, rendszeresen senkivel nem tartom a kapcsolatot. akivel véletlenül találkozom, annak nyilván köszönök, nem vagyok bunkó.
2019. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
25 fo. Mindenkivel koszonoviszonyban vagyok a mai napig, legalabbis akivel meg neha osszefutok, tobbi csak neten.
2019. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

28-30 fő volt a létszám asszem.


5 osztálytárssal szoktam legalább havi 1-2 alkalommal össze futni az utcán vagy boltban ,ilyenkor azért megkérdezzük mi újság van,ha éppen egyikünk sem siet sehová.


Tavaly volt 10 éves osztálytalálkozó :D hát 9-en voltunk. Úgy volt leszünk 23-an de aztán mindenki kb lemondta.


Igazság szerint ezzel az 5 emberkével is csak azért szoktam össze futni,mert ők is itt laknak a városban még.

Sokan más városban laknak,illetve 3-an külföldön élnek,róluk ennyit tudunk. 2 emberről meg senki semmit ők még facen sincsenek.


De beszélő viszonyban egy sráccal vagyok,szoktak hívni biliárdozni,csócsózni stb. Mondjuk már más körökben mozgok,meg más érdeklődés,meg megragadt szegény egy szinten,de pár havonta elmegyek velük :) régi sulis évekről témázgattunk jó részt akkor is.


26/L

2019. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

27 nagyjából már mem is emlékszek, de nem beszélgetünk, nem írunk egymásra, max. like fb-on,vagy szülinapi köszöntés.

Akivel tartottam volna, nincs közösségi oldalon, max telefonszámát szerezhetném meg, de ő sem keresett sose.

De tudok 2 klikket akik viszont tartják hellyel-közzel a kapcsolatot.

2019. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
100%
27-en voltunk, a ballagás óta nem találkoztam egyikkel sem, néha valamelyiket láttam az utcán nyaranta de ennyi.
2019. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

28an voltunk, a legjobb barátaim közülük kerültek ki. Bár 3an gimiben is osztálytársak voltunk. Épp tegnap jött át az egyik egy kicsit dumálni, borozni, társasozni. A másikkal hetente együtt járunk nyelvórára. A harmadik vőlegénye a tanárunk :D

Az egyik lánynak ilyen szuper egyedi ajándék boltja lett, oda is be szoktam menni évente legalább egyszer.

Egy másikkal egy helyen dolgozunk, bár most otthon van a kisbabájával.

A köszönő viszony mindenkivel meglenne, ha összefutnánk.

De találkozónk csak egy volt, az 5 éves.


15éve ballagtunk.

2019. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

24. Eggyel szoktam beszélgetni.

Köszönni köszönnék nekik, de nem találkozom velük.

2019. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam minden általános iskolás ismerősömet. Volt 2-3 ember akiket barátom tartottam majd vagy elárultak vagy nem kerestek fel és leszartak... Ilyen embernek én nem is köszönök és kerüljön el messziről. Többi ember meg bántott és szemétkedtek velem, csak lássam meg őket kíváncsi lennék most mennyire keménykednének, a 9-10 éves önmagamnak nagyon nagy volt a pofájuk
2019. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
20 fő. Egy emberrel tartottam a kapcsolatot 2014-ig. Azóta senkivel.
2019. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!