Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az õnbecsülésemet, ha a legtöbb ember elutasit és ållandóan kritizálnak? Ezért teljeesen befeléfordultam, nem merek már barátkozni senkivel, mert akaratlanul is konfliktusokba keveredek mindig.

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2019. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Miért utasítanak el?

Aki kritizál az lelki sérült,beteg ember,kerüld őket!!!Jól teszed!

Vagy gonoszak,nem tudom...

Én azt tudom tanácsolni tanulmányozd a bibliát,ha nincs kedved legalább a Példabeszédeket.

Abban le van írva,milyen emberek vannak és hogyan kell kezelni oket.

És ezáltal önbecsulest is nyersz,ha tudod,hogy maga Isten is elítéli a hasonló embereket.

2019. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért többnyire,mert pszichés problémáim vannak,depresszió,önbizalomhiåny,és nem tudok jelenleg dolgozni,emberek közé menni.csak akkor kellek,ha nyujtok valamit.A bibliában feltétel nélküli szeretetre ,elfogadásra tanit.
2019. márc. 25. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Értem.

Sajnálom!

Én is ilyen voltam!

Eszembe jutott egy ige:

"Alattomosokkal nem barátkoztam,gyűlölöm a rosszak társaságát és gonoszokkal együtt nem ülök."

Aki gonosz hozzád,arra sem méltó,hogy egy asztalnál is ülj vele.


"Légy eros és bátor,mert veled lesz az Ur a te Istened,mindenhol,amerre jársz." 😊

2019. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek az igék nagyon jók.az elsõt hol találom?köszõnöm.
2019. márc. 25. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Aszem' zsoltárok,de ha beütöd a googleba kidobja.

Egyébként a zsoltárokban az emberek gonoszságáról ír és sokat lehet tanulni belőle,ahogy Dávid gondolkodott erről.

Ja és van egy ige arról is nem jut eszembe,hogy ne hagyd,hogy elnyomjanak vagy megalázzanak vagy valami ilyesmi,meg kell fedni az embert,gondolom,hogy tanuljon belőle.

2019. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!