Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ausztriában dolgoztam 3...

Ausztriában dolgoztam 3 hónapot, azóta nem találom a helyem itthon?!

Figyelt kérdés

Hiába vagyok itthon már 5 hónapja, mintha minden és mindenki idegen lenne

Csak úgy lézengek az utcákon, nem érzem jól magam. Mi lehet az oka? Mit tehetek ellene? 24 nő



2019. márc. 29. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is. Fél évet voltam Angliában, és ahogy visszajöttem az egész környezetem elhidegült irányomba. De ezt vhogy éreztem előre...


Azért lett így, mert rájöttem, hogy ez itthoni környezet folyamatosan magához alakítgatott, szinte már manipulált. Kint: teljesen új hely, emberek, nyelv... Mindenki lesz@rta, hogy ki vagyok, azt is, hogy mit csinálok, mit gondolok, főképp az volt a legjobb, hogy senki se akart megváltoztatni, a maga szájízére szabni. Megváltoztam. Magamtól. Sok mindent felísmertem, és rájöttem, hogy kinek milyen szerepet töltök be. Megváltozott a világnézetem is, amit itthon nem tudnak megérteni. Olyan volt az egész kint létem, mint egy zarándoklat. Azt, amit ott felfedeztem/tapasztaltam, nem tudom ebben a környezetben felhasználni..


Ellene én mit teszek?: Semmit, tudom milyen voltam azelőtt, szval a környezetemnek azt az énem adom. Belül örlődök, de próbálok nem erre gondolni. Sosem voltam tány annyira boldog (nem ez a jó szó rá, de nem tudom kifejezni) mint kint, de közben egy nagy szenvedés is volt. Visszavágyom abba a paradox állapotba.


Talán benned is hasonló zajlott/zajlik le.

2019. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!