Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok mennyire szeretitek ha...

Lányok mennyire szeretitek ha egy fiú ismeretlenul megszolit titeket az utcán, és ha mondjuk tetszik is teloszamot vagy face elerhetoseget megadtok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Én viccesnek tartottam. Na meg úgy a maga módján hízelgőnek. Legalább ameddig beszélgettem nem unatkoztam. Amikor elkerték a telószámomat oda adtam anyámét vagy bátyjámét. 😁
2019. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, normális emberek így ismerkednek, nem idióta netes oldalakon.
2019. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy szavát se hinném. S főleg nem ismerkedek olyan indítással, hogy tetszem valakinek, külsőre. Előbb ismerjük és kedveljük meg egymást utána meglátjuk. De ez az élből arra építeni az ismeretséget, hogy tetszem neki (avagy szívesen felpróbálna és talán ezalatt meg is ismerne), hát nekem nagyon taszító és nem is hinném, hogy hosszú távra szól.
2019. ápr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Múltkor leszólított egy srác, aranyos volt, tetszett is, de az én szívem már foglalt. Pár percet beszélgettünk, majd szerencsét kívánva az életben elköszöntünk.
2019. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mai világban már holdkórosnak, zaklatónak néznek valakit ha normális módon és főleg őszintén próbál ismerkedni.

Bezzeg mennyivel romantikusabb, őszintébb a szórakozóhelyen a csatakrészeg suttyótól a "cső bébi jössz dugni?", valahogy azt mégis komálják a mai lányok. De a "Szia, szép vagy nincs kedved ismerkedni" az undorító, visszataszító és ijesztő. Persze ha egy Ferrariból szólnék ki nyilván nem lenne az.

2019. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző. Ha az én szavaim (3mas) ihlették a soraid, el kell mondjam, általánosságban még igazad is lehet. Esetemben viszont kivétel nélkül küldeném el az összes hímet a fenébe és a ferrarit is dugja fel magának. Keresztben.

Vadidegeneknek esélye sincs. Kell egy közös pont. Járjunk egy helyre gyakran. Lássuk egymást. (akár mert ugyanott szoktuk múlatni az időt, akár rendszeresen együtt utazunk, akár egy helyen vagy egymás mellett dolgozunk)... Ha arcra már nem idegen valaki, jóval kisebb eséllyel fejelem meg köszönés helyett. De ne azzal indítson, hogy szép vagyok, vagy akármi. Azt nem szeretem. Azt kár is színezni, pont ugyanazt jeletni, mint a jó a csöcsöd, dugjunk! Nyilván utóbbi csak egyéjszakás általában, de az előbbinek is csak az a lényege, legfeljebb hosszabb távon. Randizni csak azzal mennék el, akit már alaposan ismerek és úgy döntök, hogy nem pusztán baráti a viszonyunk. Másnak semmi esélye. (ha van pénze, ha nincs - nekem is van, na és)

2019. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes a gondolatmeneted kedves 6-os. Eleve kezdjük ott hogy édesanyádon és max. édesapádon kívül nem nagyon van olyan ember akit eleve a kezdetektől ismersz, mindenkivel meg kell valahol ismerkedned, a tanáraidtól a buszsofőrön át a leendő férjedig. Ha pl. iskolát kezdesz, ott is mindenki vadidegen az első napon. Ugyanígy nem értem miért utasítasz el valakit csak azért mert az utcán találkozol vele és még nem láttad. Habár barátnőt nem, haverokat már "találtam" az utcán akikkel mai napig jóban vagyok. Az is csak egy hely, mint a suli, munkahely, akármi.

Másrészt az is érdekes hogy neked elfogadhatatlan az hogy valaki a külső miatt ismerkedjen valakivel. Elárulom, az emberek 99% külső alapján kezd el ismerkedni, mert az az amit először lát egy emberen, és nem a lelke. Ha esélyt sem adsz egy beszélgetésnek sem, nem ismered meg a személyiségét, pedig lehet hogy összeillenétek. Más motiváció ritkán van, manapság már mondjuk ott a pénz is, de ahogy írtad te a Ferrarit is felraknád neki egy pontba, szóval láthatóan téged az sem motivál. Akkor te mi alapján keresel párt? Horoszkóp? Szereti-e a répát? Van-e hörcsöge? Tud-e klarinétozni?

2019. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt a pont. Nem keresek párt. :)

Amiket meg írtál, rossz példák. Első napon idegen, igen. De van közös pont - pl munkahelyen kollégák vagyunk, együtt leszünk x ideig. Teljesen más, mint hogy mész dolgodra és eléd toppan valaki.

2019. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szokott ilyesmi előfordulni velem, de a legkevésbé sem értékelném. Nem azért sétálgatok az utcán, mert ismerkedni akarok, hanem azért, mert dolgom van, és eszem ágában nincs megadni az elérhetőségeimet egy kangörcsös vadidegennek.
2019. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!