Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Miért ilyen jó hozzám a sógornőm?

A párommal idén leszünk 3 évesek, és ebben az évben nagyon jó lett a viszonyunk a húgával. Együtt megyünk ide oda. És ami azt illeti ha én valamire sajnálom a pénzt ő meg veszi vagy kifizeti. Nem túl nagy összegek de megteszi, pedig sosem kértem pláne nem tőle. Annyira barátságos és annyira jó szívű velem hogy nem is gondoltam hogy létezik ilyen két sógornő közt. Jó Mondjuk másoknak is segít de nekik csak kölcsön ad. Nyilván nem fogadom el én sem amit adni akar, de annyira "erőszakos",hogy nagyon de jó értelemben. Egésznap együtt vágyunk elég sűrűn, Nagyon sok mindenről beszélünk és jókat nevetünk. Ha a párommal vitazunk akkor is Mindig-altalaban mellém áll. Nyilván jól esik,hogy ilyen de vajon mi ennek az oka.

ápr. 2. 22:10  Privát üzenet  

A válaszok
Kedvel téged. Nem mindig van az embereknek hátsó szándéka....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 2. 22:28 Privát üzenet
Ezt úgy hívják "önzetlenség" gúglizz rá. ;)

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 3. 07:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Zac Efron tul idos hozzam?
Idegesít, ha valaki úgy beszél hozzám hangosan, hogy azt mások is hallják. Velem van a baj?
Mit illik/kell mondani, ha egy hozzám nem közel álló ember terhes?
Találok itt olyan fiatalokat akik hozzám hasonlóan megszeretnék menteni a világot?
Hogyan kérjem meg tisztelettudóan és barátságosan az egyik családtagomat hogy ne szóljon hozzám?
A terhességem 38. hetére a sógornőm családjával bejelentkezett hozzám vendégségbe 4 éjszakára. Nem durva ez egy kicsit?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!