Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen jó hozzám a sógornőm?

Miért ilyen jó hozzám a sógornőm?

Figyelt kérdés
A párommal idén leszünk 3 évesek, és ebben az évben nagyon jó lett a viszonyunk a húgával. Együtt megyünk ide oda. És ami azt illeti ha én valamire sajnálom a pénzt ő meg veszi vagy kifizeti. Nem túl nagy összegek de megteszi, pedig sosem kértem pláne nem tőle. Annyira barátságos és annyira jó szívű velem hogy nem is gondoltam hogy létezik ilyen két sógornő közt. Jó Mondjuk másoknak is segít de nekik csak kölcsön ad. Nyilván nem fogadom el én sem amit adni akar, de annyira "erőszakos",hogy nagyon de jó értelemben. Egésznap együtt vágyunk elég sűrűn, Nagyon sok mindenről beszélünk és jókat nevetünk. Ha a párommal vitazunk akkor is Mindig-altalaban mellém áll. Nyilván jól esik,hogy ilyen de vajon mi ennek az oka.
2019. ápr. 2. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedvel téged. Nem mindig van az embereknek hátsó szándéka....
2019. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják "önzetlenség" gúglizz rá. ;)
2019. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!