Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik Budapesten olyan...

Létezik Budapesten olyan közösség ahova korábbi alkohol- és kábítószerfüggők járnak, de nem vallásos?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 évben komoly problémám volt mind a kettővel. Mivel egyedül élek sokáig el tudtam titkolni a környezetem elöl, később amikor már nem lehetett az anyám és egy-két barátom megtudta, de nekik nagyon keveset beszéltem a dologról. Egyrészt nem akartam hogy megtudják hogy valójában milyen komoly is volt a probléma, másrészt olyan dolgokat csináltam amiket szerintem tiszta, normális ember nem ért meg.


Egy hónapja vagyok tiszta, nagyon jól érzem magam és eltökélt vagyok, viszont napról-napra egyre erősebb bennem az igény hogy kibeszéljem magamból ezt a dolgot. Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik hasonló cipőben jártak, akik nem ítélkeznek, de az interneten a csoportok amiket találtam szinte mind keresztények vagy valamilyen keleti spirituális csoportok. Ez engem kicsit elrettent, jó lenne egy semleges közösséget találni. Létezik ilyen? Ha igen, és esetleg ismeri valaki nagyon örülnék ha megírná, meg egy pár mondatot arról hogy hogy kell elképzelni az egészet, mert természetesen be vagyok azért tojva a dologtól, nem volt eddig napi rutin hogy idegen emberekkel beszéljek ilyen személyes témákról.


Nagyon köszönöm!

26F vagyok, ha számít valamit.



2019. ápr. 6. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A Csaba utcában van egy tűcserés hely, és ott van N.A. (Narcotic Anonim) csoport is. De ennél többet nem tudok, mert nem vagyok oda valósi. Talán egy próbát megér..
2019. ápr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az NA vallásos.
2019. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, az AA és az NA vallásos, ahogy a legtöbb csoport is, mindegyik a ‘nálunk felsőbb hatalom’ uralmàból indul ki, amit persze nem ítélek el, csak én földhöz ragadtabb vagyok, szívesen mennék olyan csoportba ahol ez nem tényező.
2019. ápr. 6. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
a Magadért Alapítvány nem vallásos.
2019. ápr. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!