Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bele kellene avatkozni?

Bele kellene avatkozni?

Figyelt kérdés
A minap egy hamburgeresnél,ahol egy öregebb néni dolgozott,nagyon csúnyán ráförmedt egy fickó csak azért mert a néni elfelejtette egy szatyorba tenni a hamburgerét.Megéri ilyenkor beavatkozni?Nem feltétlen ezen jár az eszem de ha úgy van akkor jó kondiba vagyok és ki tudok állni magamért csak nem tudom hogy helyes-e beleszólni más dolgába de így meg zavar mert olyan gyávának érzem magam.

2019. ápr. 7. 02:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem semmibe sem kell beavatkozni, ami nem a mi dolgunk.
2019. ápr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
68%
Agyon csaptam volna!
2019. ápr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a mi dolgunk, de segíteni mikor valakivel úgy bánnak ahogy nem kéne, vagy leszólják a másikat, nyugodtan bele lehet szólni ha úgy érzed. És a kérdésből ítélve szívesen beleavatkoztál volna, mert érezted hogy nem korrekt. Jól tetted volna és kedves gesztus lett volna.
2019. ápr. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Részemről attól függ, hogy reagál a néni. Gondolom már van rutinja és leszrta, így felesleges lett volna. Ha összeomlik és elkezd zokogni, akkor lehet hogy próbáltam volna csitítani őket.
2019. ápr. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Megkértem volna a nénire "ráförmedő" fickót,hogy segítsen nekem kinyitni a néni táskájának nyilását,és együttes erővel belepakoljuk a hamburgert.

Nincs helye a kiszilgálásban azoknak az embereknek,akik nem tudnak kiszolgálni!

2019. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A mi népünknél sajnos oly mindegy mit tesz/nem tesz az ember: elviekben neki van igaza, de a gyakorlatban jön az önérzeteskedés, és az agresszió. Nálunk sajnos nincs jó megoldás.
2019. ápr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valoban nem kell beleszolni abba ami nem a mi dolgunk, de ha valami rosszul esik az maris a dolgomma valik, mert a ficko engem is bant ezzel. Igy persze!
2019. ápr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem véletlen hogy nem tudtam dönteni,mint látom elég eltérőek a vélemények.
2019. ápr. 7. 09:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a néni rossz néven vette volna,akkor én beleavatkoztam volna.

De ha nem is reagált volna,akkor felesleges.

2019. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
És ha a fickó egy nagydarab barnabőrű? Netán egy tarfejű kigyúrt "biztonsági"? Megkockáztatsz magadnak egy törött orrot?
2019. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!