Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék minél több...

Hogyan tudnék minél több embert megismerni az interneten és a valóságban is egyaránt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
A legjobb módszer ha elkezdesz házalni.
2019. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Ha kérdezni kell, akkor már veszett ügy. Próbálj inkább a helyzeteddel barátkozni, az sokkal realisztikusabb.
2019. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha elkezdesz levelezni, akkor előbb-utóbb kiderül, hogy a partner merre lakik, és nyitott-e a személyes találkozásra.
2019. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán hány éves vagy te? Azt tapasztaltam, hogy tinikorban az ember még nyitott az ilyen minden random netes idegennel való ismerkedésre, de felnőttkorban, amikor a legtöbb ember elvan a saját életével és kialakított baráti körével, akkor már kevésbé nyitott az ilyenre.


Miért akarsz "minél több" emberrel ismerkedni? Nincsenek barátaid, vagy valamiért "nem elég"? Akinek nagyon széles ismeretsége van, sok barátja, annak simán úgy adódik, hogy nagyon jó a szociális érzéke, az ilyesmit nem igazán lehet elmagyarázni, receptbe foglalni. Ha alapból nem érzed magad társasági lénynek, olyan jellemnek, aki szívesen odamegy idegen emberekhez, akkor nem tudom milyen instrukció segítene ezen....

2019. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez lenne a célom úgy csinálnám, hogy regisztrálok minden közösségi oldalra ami csak létezik és kialakítanék egy baráti kört. A baráti körömmel csapatosan csinálnám amit előtte egyedül így hatványozódnak a kapcsolatok és rendszeresen találkoznék a barátaimmal valamilyen közös program keretein belül ahogy a motorosok is rengetegen találkozni szoktak.
2019. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan dolgokat csinálni akár hobbiból is ahol sok ember vesz körül esetleg közösen kell dolgozni egy cél érdekében stb. Szerintem úgy lehet legjobban emberekkel megismerkedni, ha együtt dolgoztok rögtön le is tudod szűrni a munka morálja alapján hogy érdemes-e vele barátkozni. Nekem eddig ez vált be a legjobban. :)

Az interneten meg nem lehet embereket megismerni. Nincs mit rajta tovább magyarázni. Az interneten bárki azt mond amit akar, az lehet aki akar, ebből kifolyólag, ha nem párosul mellé egy erős ,,valós" kapcsolat akkor nincs sok értelme az egésznek maximum unaloműzésnek jó.

2019. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!