Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertáltként hány napig...

Introvertáltként hány napig bírod folyamatosan emberekkel?

Figyelt kérdés

Pl. egy táborban vagy hasonlóban, ahol nem egyszemélyes a szálláson a szobád.

Megfigyelted-e magadon, hogy mindig kb. ugyanannyi idő után érzed, hogy elég lenne ennyi, vagy máshogy van ez nálad?

Kérek kort, nemet is, ha nem gond.



#társaság #introvertált #édes egyedüllét #túl sok ember
2019. ápr. 8. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Már egy teljes naptól érzem, hogy szeretnék egyedül lenni, ezért megtalálom a módját, hogy legalább fél/egy órát magamban lehessek, így egy hétig bírom ki. Utána viszont sok idő kell (kb. egy-két év) míg újra egy ilyen helyzetet bevállalok. 35+N
2019. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy teljes nap nekem már sok, akkor is ha barátok. Egyszerűen muszáj legalább tíz percre elvonulnom és rendbe tenni a gondolataim. Vannak olyan barátaim akik mostanában elég sokat mennek túrázni mindenfelé, de nem nagyon szeretnék menni mert szerintem a nap végére már az agyamra mennének és nem akarom hogy ez belőlem rossz reakciókat hozzon elő. Az egyestés bulikhoz már hozzászoktam, de azért részegen néha van olyan, hogy már kb 10 perce magamban ülök és nekem fel se tűnik mert gondolkodok ezerrel.
2019. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Maximum egy nap. Amikor két szobatársam volt, akkor már kínomban nappal befeküdtem az ágyamba pihenni, hogy addig se kelljen társalognom velük.
2019. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát, nem tudom az ém válaszom hasznos e, de azért válaszolok, mert miért ne? :D


Én nem vagyok teljesen intovertált, inkább a kettő között (de azért közelebb vagyok az introvertáltsághoz, mint az extrovertáltsághoz) plusz emellé társul egy jó adag folyamatos szorongás és jóeséllyel Asperger szindróma (utóbbi nincs kivizsgáltatva, de elég sok jel van rá).


A többiek folyamatos jelenlétében a barátságos énemet pár óráig tudom fenntartani aztán egyre kevésbé leszek "jó" társaság. Egyre kevésbé lesz kedvem beszélgetni és kell egy kis egyedüllét.


16/f

2019. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
83%
Sosem volt külön szobám, később 8 évig kolis voltam szóval bármeddig csak közben lemerülök mint a duracel nyuszi. Minden nap szükségem van egyedüllétre, ha csak 1 órára is. Amíg nem tehettem meg otthon, eljártam sétálni meg biciklizni inkább.
2019. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max 12 óra... de néha már akkor is kell 5 perc magány, vagy szünet... fárasztóak az emberek és valószínűleg én is nekik ha fáradt vagyok.
2019. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy hány napig? Én ameddig egy nap össze vagyok zárva az osztálytársaimmal (kb. 6-7 órán keresztül) az is túlontúl sok és minden egyes nap alig várom, hogy hazaérek. Néha nem is értem, hogy bírom elviselni a közösséget napi szinten...
2019. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középiskolában koleszos voltam, négyen voltunk egy szobában, akkor még nem tudtam, hogy az vagyok, de valami mindig zavart :D
2019. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!