Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet megismerkedni...

Hogyan lehet megismerkedni egy “hires” emberrel. Mi a velemenyed errol?

Figyelt kérdés
Van egy “ismert” szemely,egy sportolo,akiert odaig vagyok. Nem mint ferfi,hanem mint ember. Rettenetesen jo ember. Rosszabb idoszakokban o inspiralt,a sportot is miatta kezdtem el.Azon gondolkozom mar egy ideje,hogy olyan jo lenne egyszer beszelgetni vele szemelyes,akar csak 10percet. Mit gondoltok errol? Ez felejtos,mert o “celeb”? En nagyon zarkozott vagyok,ritka az az ember,akire kivancsi vagyok,akit szeretnek megismerni,ezert gondoltam,hogy irok neki . Volt mar arra pelda,hogy egy ismer ember nyitott volt rajongoi fele.
2019. ápr. 9. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, milyen ember, ha nem is ismered személyesen?
2019. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj neki, próba szerencse. Lehet, hogy várnod kell a válaszra, lehet, hogy nem is fog válaszolni, de legalább tettél valamit a dologért.
2019. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom!
2019. ápr. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!